ویسی را به هیچ عنوان از دست نمی‌دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 337302
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 08:29
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان با بیان اینکه پیشنهاد به عبدالله ویسی از سوی تیم های لیگ برتری طبیعی است، گفت: به هیچ عنوان در پایان فصل ویسی را از دست نخواهیم داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علی پورکیانی در خصوص آخرین وضعیت این تیم پیش از دیدار برابر راه آهن عنوان کرد: تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و بازی حساسی برابر راه آهن داریم. در هفته های پایانی دیدار با تیم های پایین جدولی بسیار سخت است و باید با قدرت ظاهر شویم.

وی در خصوص اتفاقات هفته گذشته دیدار استقلال اهواز و پرسپولیس گفت: در آن بازی بیشتر از ظرفیت ورزشگاه تماشاگر رفته بود و مشکلاتی ایجاد شد اما در تمام هفته هایی که از لیگ را سپری کردیم میزبانی خوبی از حریفان داشتیم.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان درباره غایبان این تیم در بازی روز پنجشنبه خاطرنشان کرد: در این بازی تنها حکیم نصاری را در اختیار نخواهیم داشت و سایر بازیکنان به این دیدار می رسند.

پورکیانی درباره پیشنهاد چند باشگاه لیگ برتری به ویسی و چراغ سبز این مربی به سپاهان گفت: تیم ما ۲۴ هفته در بالای جدول قرار داشت و طبیعی است به ویسی پیشنهاد بدهند. یک کِشتی خوب، ناخدای خوب می خواهد و مطمئن باشید تحت هیچ شرایطی ویسی را از دست نخواهیم داد. ما برای فصل بعد قصد داریم قدرتمندانه تر ظاهر شویم و برای همین ویسی را حفظ می کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید