كار نیمه تمام هفتم اسفند باید در دهم اردیبهشت به سرانجام برسد | اتاق خبر
کد خبر: 337368
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 11:57
كواكبیان:
دبیركل حزب مردمسالاری گفت: كار نیمه تمام هفتم اسفند را باید در دهم اردیبهشت به سرانجام رسانده و مجلس دهم با اكثریت اصلاح طلبان تشكیل شود.

اتاق خبر - مصطفی كواكبیان سه شنبه شب در جمع حامیان امید در رشت، مجلس شورای اسلامی را نیازمند پوست اندازی دانست و افزود: در مجلس باید خانه تكانی اساسی صورت بگیرد كه البته بخشی از آن، در مرحله اول انتخابات انجام شده است.

كواكبیان با اشاره به رای حداكثری مردم تهران به لیست امید تاكید كرد: مردم تهران برای اولین بار بعد از انقلاب، كار بسیار بزرگی كرده و قاطعانه به لیست 30 نفره اصلاحات در تهران رای دادند.
منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، انتخابات را یكی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و بیان كرد: خداوند نیز در آیات قرآن فرموده كه امانت ها را باید به دست اهل آن سپرد و باید بگویم هركس كه در لیست امید قرار گرفته، مورد حمایت ماست.
كواكبیان با تاكید بر ریشه كن شدن معضل بیكاری در كشور خاطرنشان كرد: قصد داریم از مهرماه در مجلس دهم، طرح ضربتی اشتغال زایی به مفهوم واقعی و در چهارچوب منابع كشور را ارائه كنیم و معتقدم می توان به مطالبات مردم بویژه در حوزه اقتصاد پاسخ داد.
وی با اشاره به سند چشم انداز 20 ساله در كشور افزود: سند چشم انداز از سال 1382 آغاز شده و تنها 9سال تا رسیدن به افق در نظر گرفته شده در این سند زمان داریم.
وی تاكید كرد: به همت لیست امید، علاوه بر دستیابی به متن سند چشم انداز، ایران را به كشور اول منطقه خلیج فارس و دهمین كشور در دنیا از نظر اقتصادی تبدیل می كنیم.
كواكبیان با تاكید بر لزوم تغییر تفكر در كشور افزود: شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به عنوان چراغ راه باید جدی گرفته شود و مطمئن باشید مجلس دهم موفق به انجام این كار خواهد شد.
دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان، دهم اردیبهشت ماه جاری همزمان با سراسر كشور در دو حوزه انتخابیه رشت و رودبار برگزار می شود.
استان گیلان با 16 شهرستان، 13 نماینده در خانه ملت دارد كه از این تعداد، سه نماینده مربوط به شهرستان رشت هستند.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید