Performancing Metrics

سرمربی تیم ملی هندبال را کمیته فنی انتخاب می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 337697
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 06:14
می‌آبادی:
دبیر فدراسیون هندبال گفت: هفته‌ی آینده کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی هندبال تشکیل خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرامرز می‌آبادی با بیان اینکه اسماعیلاگیچ به صورت توافقی از تیم ملی هندبال جدا شده است، اظهار داشت: با وجودی که حدود یک ماه دیگر تا پایان قرارداد این مربی با تیم ملی باقی مانده بود، عرفان به صورت توافقی از تیم جدا شد.

می‌آبادی انتخاب سرمربی تیم ملی را از وظایف کمیته فنی دانست و گفت: کمیته فنی در این خصوص باید تشکیل جلسه بدهد و راجع به این که چه مربی تیم ملی هندبال را همراهی کند تصمیم بگیرد. اینکه مربی انتخاب شده از میان مربیان کشور انتخاب شود یا از مربیان مطرح خارجی، به عهده‌ی کمیته فنی است.

دبیر فدراسیون هندبال با بیان اینکه دو برنامه برای تیم ملی در سال جاری در نظر گرفته شده است، افزود: قطر قبل از حضور خود در المپیک تیم ملی هندبال ایران را برای دو دیدار دوستانه دعوت کرده است بنابراین تیم ملی بزرگسالان در سال جاری دو بازی دوستانه با قطر در مردادماه خواهد داشت. همچنین تورنمنتی در آبان‌ماه با هشت تیم دنیا در هلند برگزار می‌شود که تیم ایران در میان این هشت تیم قرار دارد.

او در پاسخ به این سوال که آیا ایران در جام جهانی فرانسه حضور دارد یا نه، گفت: این بستگی به وایلد کارت جهانی دارد. اگر مشخص شود وایلد کارت جهانی به ما تعلق گرفته است، آن‌هنگام برای تیم ملی برنامه ریزی بیشتری، اعم از اردوهای تیمی و مربی تیم خواهیم کرد.

دبیر فدراسیون هندبال همچنین در خصوص نظر کمیته انضباطی برای تیم غایب در هفته هفتم لیگ برتر گفت: جلسه کمیته انضباطی برای این تیم امروز تشکیل شد و در نهایت فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه 10 بر صفر برنده این دیدار اعلام شد. در آیین‌نامه انضباطی حالت‌های مختلفی برای عدم حضور تیم‌ها قید شده‌است، اما این‌که چقدر عدم حضور یک تیم در نتیجه سایر تیم‌ها اثرگزار است، در تصمیم برای آن تیم موثر خواهد بود. کمیته انضباطی این قضیه را بررسی کرده است و رای آن را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید