رئیس هیات‌های ناکارآمد باید کناره‌گیری کنند | اتاق خبر
کد خبر: 337866
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1395 - 15:24
رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: اگر رئیس هیاتی که انتخاب می‌شود نتواند در مدت معلومی فعالیت‌ها و اهداف موردنظر اداره ورزش جوانان استان رو به جلو ببرد باید از پست خود کناره‌گیری کند.

به گزارش اتاق خبر، خسرو قمری در مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری استان کردستان، اظهار کرد: رشته دوچرخه سواری باید به صورت همگانی در بین جامعه نهادینه شود و مردم به صورت روزمره از دوچرخه استفاده کنند.

 وی ضمن اشاره به اینکه از طریق همگانی کردن ورزش، قهرمانان خوبی پرورش خواهند یافت، افزود: کسی که به عنوان رئیس هیات انتخاب می‌شود باید با اداره ورزش و جوانان و فدراسیون هماهنگی لازم را داشته باشد و در زمینه استعدادیابی بیشتر از گذشته فعالیت کند.

 رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ذکر کرد: مردمان کردستان از پتانسیل‌های فیزیکی و اقلیمی خوبی برخوردار هستند و باید بر این اساس از دل مردم کردستان قهرمانان ملی و بین‌المللی خوبی بیرون آید.

 قمری با اشاره به اینکه باید در این رشته به بخش بانوان بیشتر توجه شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه در کردستان آن اهدافی که فدراسیون و ورزش جوانان در نظر دارد پیش نرفته است و در حال حاضر در این استان جای کار بسیاری وجود دارد.

 وی با تاکید بر این مطلب که رئیس هیات خواسته‌های شخصی خود را با مسائل هیات دخیل نکند، گفت: یکی از اهداف مهم هر فدراسیونی استعدادیابی است که تنها از این راه می‌توانیم در سطوح جهانی بدرخشیم که متاسفانه در این زمینه کردستان نتوانسته است به خوبی عمل کند.

 رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در ادامه با اشاره به اینکه هیات استان‌ها بازوان اجرایی فدراسیون هستند، اظهار کرد: در استان‌هایی که کلاس مربیگری و داوری برگزار می شود، باید این افراد را در بدنه هیات جذب کنند.

 قمری به همکاری هیات دوچرخه سواری با ارگان‌های مرتبط جهت برگزاری تورهای مختلف در مناسبت‌های گوناگون تاکید کرد و گفت: رئیس هیات باید در راستای سیاست‌های اداره ورزش و جوانان و فدراسیون حرکت کند.

 وی در پایان یادآور شد: اگر رئیس هیاتی که انتخاب می‌شود نتواند در مدت معلومی فعالیت‌ها و اهداف مورد نظر اداره ورزش جوانان استان رو به جلو ببرد باید از پست خود کناره‌گیری کند.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید