بارش پراکنده و رگباری در شهرهای حوزه انتخابیه کردستان | اتاق خبر
کد خبر: 337883
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1395 - 18:01
کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان اعلام کرد: براساس آخرین نقشه های پیش یابی در شهرهای حوزه انتخابیه استان شاهد بارش پراکنده و رگباری به ویژه در بعدازظهر امروز هستیم.

به گزارش اتاق خبر، علی پناهی به پیش بینی وضعیت هوا در استان اشاره کرد و گفت:  تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی، عبور امواج ناپایدار و بارشی از روز پنج شنبه ۹ اردیبهشت تا شنبه ۱۱ اردیبهشت از استان را نشان می دهد.

وی عنوان کرد: این امواج موجب افزایش ابر، ورزش باد و بارش های رگباری می شود و در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده از شرایط ناپایداری و پوشش ابر کم خواهد شد.

وی به وضعیت دمای شهرهای حوزه انتخابیه در استان اشاره کرد و اظهارداشت: در حال حاضر دمای سنندج ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر، مریوان ۱۸ درجه، کامیاران ۱۴ درجه و دیواندره هم ۱۳ درجه سانتی گراد است.

کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان ادامه داد: براساس تصاویر ماهواره، بعدازظهر امروز شاهد بارش پراکنده و رگباری در شهرهای سنندج، دیواندره، کامیارن، مریوان و سروآباد خواهیم بود.

پناهی بیان کرد: از روزگذشته گردوغبار در کشور عراق ایجاد شده و وارد منطقه ما هم شده است ولی به دلیل وزش باد موجود در استان این غبار در استان ماندگار نشده و تخلیه شده است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید