مجلس فارغ از هر تركيب بايد به منافع ملي و خواسته هاي مردم توجه داشته باشد | اتاق خبر
کد خبر: 337972
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1395 - 00:20
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه كيش گفت : نمايندگاني كه به واسطه اعتماد مردم به مجلس راه پيدا كرده اند فارغ از هر تركيبي بايد به منافع ملي ، حقوق و خواسته هاي مردم توجه داشته باشد .

اتاق خبر - سرهنگ حسن صنعتكاران در حاشيه برگزاري دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي با قدرداني از مشاركت 80 درصدي مردم جزيره كيش در مرحله اول دهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي ،اين حضور را اتفاقي تاريخي براي مردم دانست و بر حضور حداكثري آنان در اين مرحله نيز تاكيد كرد .

وي انتخابات را نماد مشاركت مردم در تعيين سرنوشت خود و كشور دانست و افزود : مردم همواره با حضور خود در عرصه هاي مهم و تاثير گذار ثابت كرده اند كه به سرنوشت خود و كشور علاقه مند و همواره پشتيبان نظام هستند.
وي با تاكيد بر اينكه براي انتخاب اصلح بايد اصول و مباني انقلاب را ملاك قرار دهيم گفت : نمايندگاني كه به واسطه اعتماد مردم به مجلس راه پيدا مي كنند بايد بتوانند از خواسته هاي مردم دفاع و قوانين را متناسب با حقوق آنها تصويب كنند.
سرهنگ صنعتكاران با بيان اينكه نمايندگان پس از راه يابي به مجلس فارغ از هر گونه تركيب به منافع ملي ، حقوق مردم و امنيت كشور توجه بيشتري داشته باشند گفت : بايد از اختلاف نظرها پرهيز كرد و اگر اختلافي هم هست آن را در راستاي سازندگي و پيشرفت كشور استفاده كرد ، اين اختلاف ها نبايد مسير پيشرفت كشور و انقلاب را با مشكل مواجه كند و آن را به تاخير بياندازد .
وي شركت در انتخابات را وظيفه ملي و شرعي دانست و گفت : مردم با حضور حداكثري يكبار ديگر پشتيباني خود از نظام و انقلاب را به جهانيان ثابت خواهند كرد .
دور دوم انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي دهم ارديبهشت در حوزه انتخابيه بندرلنگه ،بستك و پارسيان و همچنين كيش برگزار مي شود.
در حوزه انتخابيه غرب هرمزگان دو نامزد براي دهمين دوره از انتخابات مجلس شوراي اسلامي با هم رقابت مي كنند.
در حوزه انتخابيه غرب (بندرلنگه، بستك و پارسيان) از مجموع 120 هزار و 550 راي، خالد زمزم نژاد با كسب 29 هزار و 977 راي معادل 24 درصد آرا و احمد جباري با كسب 29 هزار و 150 راي معادل 23 و نيم درصد آرا به دور دوم انتخابات راه يافتند.
جزيره كيش با حدود 91 كيلومتر مربع مساحت در 18 كيلومتري كرانه جنوبي ايران واقع شده وفاصله آن از راه دريا تا بندرعباس 300 كيلومتر است . بخش كيش نيز شامل جزايره كيش ، هندورابي و لاوان است .
در مرحله دوم انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي 136 نامزد براي تعيين تكليف 68 كرسي باقي مانده مجلس در 55 حوزه انتخابيه در 21 استان كشور با يكديگر رقابت مي كنند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید