Performancing Metrics

منتخبان مجلس دهم اقتصاد مقاومتي را در اولويت برنامه ها قرار دهند | اتاق خبر
کد خبر: 338572
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 22:01
دري نجف آبادي:
نماينده ولي فقيه در استان مركزي گفت: نمايندگان مردم در مجلس دهم تحقق اقتصاد مقاومتي مورد نظر مقام معظم رهبري را در دستور كار خود قرار دهند.

اتاق خبر - آيت الله قربانعلي دري نجف آبادي روز يكشنبه در ديدار سيد مهدي مقدسي منتخب مرحله دوم مردم اراك، كميجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي در بيت امام جمعه اراك، افزود: بيكاري به عنوان مشكلي مهم امروز در جامعه اسلامي ريشه دوانده و راه حل مديريت آن تكيه بر باروري ظرفيت هاي اقتصادي و تمركز بر رونق توليد است.

وي ادامه داد: بسياري شركت هاي توليدي در نقاط مختلف كشور به خصوص استان مركزي در حالت ركود به سر مي برند و اين مهم در شرايطي است كه بخش بزرگي از جامعه از بيكاري و شرايط نامطلوب معيشتي در رنج هستند و مي طلبد نمايندگان مجلس براي اين مشكلات اساسي،برنامه ريزي هاي كاربردي و زود بازده تدوين كنند.
آيت الله دري نجف آبادي بيان كرد: ضعف هاي زيادي در اجراي اصل 44 قانون اساسي و همچنين حمايت هاي اصولي از توليد در سالهاي اخير رخ داده كه شرايط اقتصاد و صنعت را به اينجا رسانده است و انتظار از دولت و مجلس در چنين شرايطي اين است كه كمر همت را بسته و با نگاه كارشناسي و برنامه هاي هدفمند از گره هاي كور بخش اقتصاد گره گشايي كنند.
وي اظهار كرد: مردم مومن و ولايتمدار استان مركزي با حضور پر شور خود در هر دو مرحله انتخابات عشق و ارادت خود را به ارزش هاي نظام اسلامي نشان دادند و اكنون نوبت منتخبان مجلس است كه به پاس قدرداني از اين حضور پر شور مردم كه چشم همه بدخواهان به نظام اسلامي را كور كرد، در راستاي حل مشكلات معيشتي مردم گام هاي اساسي بردارند.
وي تاكيد كرد: تمامي هفت نماينده استان مركزي بايد وفاق و همدلي را سرلوحه امور قرار دهند و به دور از بازي هاي سياسي و جناحي در راستاي توسعه و آباداني ايران اسلامي گام بردارند.
منتخب مردم اراك، كميجان و خنداب در مجلس دهم نيز گفت: مردم با حضور آگاهانه خود در پاي صندوق هاي راي، تداوم سياست هاي كلان نظام و خواست مقام معظم رهبري را اعلام كردند و اين مهم تكليف نمايندگان منتخب را سنگين تر مي كند.
سيد مهدي مقدسي اظهار كرد: نمايندگان مجلس دهم بايد با عمل و گفتارشان پاسخ اعتماد مردم را آنگونه كه شايسته آنان است بدهند و چرخ هاي توسعه و برنامه هاي مهم اجرائي كشور را تسهيل كرده و شتاب بخشند.
وي اظهار كرد: يكي از تكاليف مهم نمايندگان منتخب مجلس دهم پاسخگويي به برنامه هايشان است و براي اين مهم ارتباط تنگاتنگ با مردم و استفاده از ظرفيت هاي كارشناسي و مشورتي نخبگان و صاحبان فكر و انديشه امري اجتناب ناپذير است.
استان مركزي هفت كرسي نمايندگي در خانه ملت دارد كه تكليف چهار كرسي در مرحله اول و بقيه كرسي هاي در مرحله دوم انتخابات مشخص شد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید