پرداخت سود سهامداران شرکت پتروشیمی کرمانشاه در شعب بانک صادرات ایران | اتاق خبر
کد خبر: 339207
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 17:27
سود سهامداران شرکت پتروشیمی کرمانشاه مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ٩٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌گردد.

اتاق خبر: روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و  شرکت پتروشیمی کرمانشاه سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ٩٣ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه یازدهم اریبهشت ماه شروع شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن: ٠٨٣٣١٢٧٢٢٨٠ شرکت پتروشیمی کرمانشاه تماس بگیرند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٥ شعبه در سراسر کشور،نصب و راه اندازی ٤٦٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، بیش از نیم میلیون مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید