«زنان به پیش» در نمایشگاه کتاب | اتاق خبر
کد خبر: 340561
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 03:24
چاپ جدید کتاب «زنان به پیش» نوشته شریل سندبرگ، مدیر ارشد «فیسبوک» با ترجمه حمیدرضا آریان‌پور به نمایشگاه کتاب رسید.

به گزارش اتاق خبر، در معرفی این کتاب عنوان شده است: «زنان به پیش» در سال 2013 کتاب پرفروش مدیریتی جهان شد و حالا در ایران هم تجدید چاپ شده است. در سال های اخیر تعداد کتاب هایی که مسائل زنان را پوشش داده اند روز به روز افزایش یافته و این اتفاق نشانه افزایش علاقه جامعه به موضوعات این حوزه است. این کتاب شامل 11 بخش با عناوینی چون «شکاف در جاه طلبی برای مدیریت»، «موفقیت و قابلیت دوست داشته شدن»، «حقیقت را بجویید و بگویید»، «شریکتان را شریکی واقعی کنید» و «افسانه همه کار کردن» است و در آن شریل سندبرگ، ارشدترین مدیر «فیسبوک» پس از مارک زوکربرگ که در سال های گذشته همیشه در فهرست قدرتمندرین زنان جهان قرار داشته، به نقشی که زنان در عقب نگه داشتن خود و همجنسان خود دارند می پردازد.

1462618941298_1.jpeg

 

البته در بخش هایی از کتاب نقش مردان در محیط کار و خانه نیز مورد بررسی دقیق قرار گرفته است. سندبرگ در این کتاب کلیشه های رایج را می شکند و با استفاده از تحقیقات دانشگاهی و بررسی های علمی و آماری، راهکارهایی را برای حرکت جوامع به سوی برابری حقیقی ارائه می دهد.

 

چاپ دوم «زنان به پیش» نوشته شریل سندبرگ با ترجمه حمیدرضا آریان پور، روزنامه نگار و مترجم در 247 صفحه، با تیراژ 1100 نسخه و قیمت 17 هزار تومان توسط انتشارات دنیای اقتصاد در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (در شهر آفتاب) عرضه شده است.

ايسنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید