در بازی مقابل استقلال خوزستان فقط به دنبال شرافت ذوب آهن هستم | اتاق خبر
کد خبر: 340771
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 00:12
گل‌محمدی:
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید نه برای پرسپولیس و نه برای هیچ رنگ دیگری به میدان نخواهد رفت و فقط به دنبال شرافت ذوب آهن است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی برابر سیاه جامگان اظهار کرد: نیمه اول خوب کار نکردیم و دقایق بدی را گذراندیم. شاید یکی از بدترین فوتبال‌های ذوب آهن در فصل جاری بود.

وی ادامه داد: نیمه دوم شرایط خیلی بد بود و با توجه به اینکه احتیاج به گل داشتیم، خود را جمع و جور کردیم و توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. البته از این ذوب آهن راضی‌ام چون در آسیا و لیگ همزمان بازی می‌کنیم و با این میزان انرژی در زمین ظاهر شدیم.

گل‌محمدی درباره بازی هفته آینده خود با استقلال خوزستان و شائبه‌هایی مبنی بر اینکه احتمال دارد ذوب آهن برای پرسپولیس بازی کند گفت: قطعا با تمام قوا بازی خواهیم کرد و ما برای فوتبال و شرف‌مان بازی می‌کنیم. با اینکه 5 روز بعد از بازی با استقلال خوزستان باید جلوی تیم پرستاره العین ظاهر شویم اما شایستگی‌های ذوب آهن را مقابل استقلال خوزستان برای رد شایعه‌ها ارائه خواهیم داد. من نه برای پرسپولیس و نه هیچ رنگ دیگری به میدان نخواهم رفت.

او درباره بازی با العین اظهار کرد: این تیم 8 بازیکن ملی‌پوش و 4 بازیکن میلیون دلاری دارد و قطعا سخت‌ترین بازی‌های ذوب آهن در مقابل همین العین خواهد بود. با پیروزی برابر آن‌ها عیار ذوب آهن را به نمایش خواهیم گذاشت. اصلا چکیده فصل جاری ما سه بازی پیش رو یعنی دو بازی با العین و فینال جام حذفی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: از مدیریت کارخانه تقاضامندم که حمایت بیشتری از ما داشته باشند و به ما توجه کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید