روز بد ما بود | اتاق خبر
کد خبر: 340775
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 00:30
کمالوند:
فراز کمالوند گفت که در روز بد تیمش پرسپولیس عملکرد خوبی داشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فراز کمالوند در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: چون نمی‌خواستیم جو این مسابقه بد شود در طول هفته اعتراضی نسبت به تغییر محل برگزاری این مسابقه نکردیم. هیچ تیمی به اندازه ما در ورزشگاه خانگی امتیاز کسب نکرده و بازی در ورزشگاه یادگار امام به ضررمان شد. اینکه امروز در نیمکت تیم مهمان نشستیم این موضوع هم دست ما نبود و چون نخواستیم مقابل هواداران پرسپولیس بنشینیم این تصمیم گرفته شد.

وی افزود: می‌دانستیم که امروز در مقابل یک تیم قدر و گردن کلفت بازی می‌کنیم. پرسپولیس خیلی با انگیزه بود و متأسفانه تیم ما نیز روز بدی را سپری کرد. البته گل های بدی هم در این مسابقه خوردیم.

او ادامه داد: در تمرین روز جمعه گئورگی گئورگیف را به دلیل کشیدگی عضله‌ی پا از دست دادیم و مجبور به تغییر دروازه بان شدیم که داوود صوفیانی روی دو گلی که از راه دور خوردیم مقصر بود. دو گل بعدی را هم روی اشتباه دیگر بازیکنانمان دریافت کردیم.

کمالوند خاطرنشان کرد: در هر تورنمنتی ممکن است یک تیم چند بازی این‌چنینی داشته باشد و متأسفانه روز خوب پرسپولیس به روز بد ما خورد و بازی را واگذار کردیم.

وی درباره حضور سامان نریمان جهان در ترکیب اصلی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: نریمان جهان از نظر روحی و روانی مقابل پرسپولیس شرایط خوبی داشت و امروز عملکرد بدی هم نداشت. می‌توانم بگویم نبود گئورگیف عامل اصلی شکست امروز ما بود. در طول هفته روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم ولی متأسفانه روی همین ضربات گل خوردیم.

سرمربی گسترش فولاد ادامه داد: لئورنادو پیمنتا را برای نیمه ‌دوم نگه داشته بودیم و برنامه‌ی ما این بود که نیمه اول را با نتیجه‌ی تساوی به پایان برسانیم و در نیمه دوم این بازیکن را به بازیکن بفرستیم که متأسفانه در نیمه اول بازنده به رختکن رفتیم.

کمالوند بیان کرد: از اکنون باید به فکر بردن تیم فولاد باشیم و جایگاهمان را در جدول بهبود ببخشیم. ما امسال تنها تیم لیگ بودیم که فقط 13 بازی خانگی داشتیم و دو بازی مقابل تراکتور و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد.

کمالوند در پایان گفت: نمی‌دانم گلی که زدیم درست بوده یا نه چرا که هنوز فیلم بازی را ندیدم و اعتقاد دارم داور می‌توانست یک پنالتی به نفع تیم ما بگیرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید