تمارض به خودکشی به سبک اینستاگرامی! | اتاق خبر
کد خبر: 341024
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 14:01
سیاه بازی «لُس آنجلسی ها» برای افزایش فالوور در اینستاگرام! + عکس

 به گزارش اتاق خبر، واکنش قابل توجه اعضای ایرانی اینستاگرام به پست های جدید یک فردی که مدعی داشتن ارتباط با یکی از خوانندگان رپ مقیم لوس انجلس یکبار دیگر در فضای مجازی با بازتاب گسترده ای مواجه شد.

داستان از این قرار است که یک خانم عضو اینستاگرام با ارسال پست هایی مدعی یک رابطه شد و سپس با پست هایی دیگر از جدایی ناخواسته با خواننده محبوبش خبر داد. سپس فیلمهای کوتاهی که در آن تظاهر به خودکشی می کرد را منتشر کرد. این پست ها با استقبال بسیار زیاد مواجه شد به نحوی که تعداد فالورهایش به یک میلیون و ششصد هزار نفر افزایش پیدا کرد. در زیر یکی از پست های این فرد نزدیک به یک میلیون نفر لایک کرده اند و بیش از 135 هزار کامنت (نظر) نوشته شده است.

حال پس از بررسی های مختلف به نظر می رسد کل این ماجرا از اساس یک ماجرای کذب بوده است که این نفر به همراه خواننده مذکور به قصد تحت الشعاع قرار دادن احساسات جوانان، و افزایش تعداد فالورهایشان دست به انجام یک نمایش ساختگی در اینستاگرام زده اند.

البته پرواضخ است می بایست کارشناسان مسائل اجتماعی و رسانه به بررسی این مساله بپردازند که چرا چنین پست هایی با اهمیتی به شدت نازل اینگونه مورد استقبال عمومی قرار می گیرند، سوالی که یافتن پاسخ آن و روشنگری در بین مردم می تواند مانع از سودجویی های محتمل چنین افرادی شود. سودجویی هایی با داستانهای ساختگی "سیاه بازی وار".

لازم به ذکر است که این دو نفر در طی مدت زمان کمتر از 2 روز توانستند هرکدام تعداد فالوور های خود را به 1 تا 2 میلیون افزایش دهند! سیاه بازی که منجر به شهرت و در نتیجه فالوور شد!

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید