گرد و خاک در جنوب و شرق کشور | اتاق خبر
کد خبر: 341252
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 11:52
سازمان هواشناسی اعلام کرد:امروز در مركز، دامنه های جنوبی البرز شامل استانهای تهران، قزوین، كرج و سمنان و بتدریج شمال شرق كشور شدت بارش ودر جنوب وشرق کشور باد شدید و گرد وخاک پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی سه روز آینده با با گذر ناوه تراز میانی جو از غرب كشور و حركت شرق سوی آن در مناطق شمال غرب، غرب، مركز، دامنه های زاگرس مركزی، دامنه های البرز مركزی و بخشهایی از شمال شرق و شرق كشور رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: امروز شدت بارش در مركز، دامنه های جنوبی البرز شامل استانهای تهران، قزوین، كرج و سمنان و به تدریج شمال شرق كشور پیش بینی می شود.

به گفته وی شدت بارش در مركز، دامنه های جنوبی البرز شامل استانهای تهران، قزوین، كرج و سمنان و بتدریج شمال شرق كشور خواهد بود و در مناطق مستعد بارش تگرگ نیز رخ خواهد داد.

آن گونه که سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده طی سه روز آینده در برخی مناطق نیمه شرقی و جنوب كشور به دلیل وزش باد نسبتا شدید، گردوخاک پیش بینی می شود.

سازمان هواشناسی کشور هوای تهران را نیمه ابری تا ابری دربعد از ظهر رگبار و رعد و برق گاهی وزش بادشدید و تگرگ پیش‌بینی کرده و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران ۲۷ و ۱۴ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

منبع: مهر

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید