برگزاری اختتامیه دومین جشنواره رسانه های شهری | اتاق خبر
کد خبر: 341511
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 03:18
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از برگزاری اختتامیه دومین جشنواره رسانه های شهری در ۲۷ اردیبهشت ماه(روز روابط عمومي و ارتباطات ) خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، شهرام گیل آبادی با اعلام این خبر گفت: بیش از ۷هزار اثر در محورهاي مختلف با موضوعات شهر و فرهنگ، زيست شهري، سبک زندگي، اخلاق و حقوق شهروندي، شهر و نشانه هاي فرهنگ ايراني- اسلامي ، شهر و خدمات شهري، حمل و نقل عمومي  و ارتقاي فرهنگ بهداشت اجتماعي به دبیرخانه جشنواره ارسال و مورد داوری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ۱۶داور در بخش های مختلف مسئولیت داوری آثار را برعهده داشتند، افزود: طبق بررسی های صورت گرفته مشخص شد که آثار جشنواره دوم به نسبت سال گذشته از کیفیت بالاتری برخوردار بوده است.
مشاور شهردار تهران با اشاره به اینکه جشنواره در سطح ملی برگزار و آثار با کیفیتی از شهرهای کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، تصریح کرد: از حدود ۷۰ شهر در بخش های مختلف آثار داشتیم.
گیل آبادی با تاکید بر اینکه در بخش های طنز، عکس و گزارش بیشترین  آثار ارسالی به جشنواره را داشته ایم، گفت: در مراسم اختتامیه از برگزیدگان هر بخش تقدیر خواهد شد؛ همچنین از  ۷پیشکسوت حوزه های مختلف رسانه نیز تقدیر به عمل می آید.
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در پایان با بیان اینکه قطعا آثار ارسالی به ارتقای زیست شهری کمک خواهد کرد، افزود: مراسم اختتامیه دومین جشنواره رسانه های شهری با حضور مسولان ارشد مدیریت شهری پایتخت و اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید