سفر هیات عالیرتبه گردشگری ترکیه به تهران | اتاق خبر
کد خبر: 341591
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 11:57
در دیدار سفیر ایران با وزیر فرهنگ ترکیه مطرح شد:
«محمدابراهیم طاهریان» سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنكارا در آستانه سفر «ماهیر اونال» وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری تركیه به تهران، با وی دیدار و درباره ابعاد مختلف روابط و همكاری‌های فرهنگی و گردشگری میان دو كشور گفت‌وگو و تبادل نظر كرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا، «محمدابراهیم طاهریان» سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنكارا در آستانه سفر «ماهیر اونال» وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری تركیه به تهران، با وی دیدار و درباره ابعاد مختلف روابط و همكاری‌های فرهنگی و گردشگری میان دو كشور گفت‌وگو و تبادل نظر كرد.

وی در این ملاقات با اشاره به سابقه دیرینه روابط و مناسبات فرهنگی بین دو كشور، توسعه همكاری‌های فرهنگی ایران و تركیه را در ابعاد مختلف مورد تاكید قرار داد و ابراز امیدواری كرد كه مردم كشور دوست و برادر جمهوری تركیه به ایران سفر كنند و از جاذبه‌های معنوی، تاریخی و گردشگری منحصر به فرد ایران بهره‌مند شوند.
وزیر فرهنگ تركیه نیز در این دیدار تاكید كرد: ایران كشور مهم منطقه است و امیدواریم همكاری‌های دو كشور در زمینه‌های مختلف به خصوص در امور فرهنگی و گردشگری بیش از پیش گسترش یابد.
قرار است وزیر فرهنگ جمهوری تركیه روز چهارشنبه در راس یك هیات عالیرتبه گردشگری متشكل از مقامات دولتی، شركتهای خصوصی سرمایه گذاری عازم تهران شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید