Performancing Metrics

طرح آمریکا برای تجزیه سوریه شکست خورده است | اتاق خبر
کد خبر: 341887
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 08:53
وزیراطلاع رسانی سوریه:
وزیر اطلاع رسانی سوریه با اشاره به شکست طرح امریکا و حامیان غربی آن برای تجزیه سوریه گفت: به حل و فصل سیاسی بحران از طریق گفت و گوهای سوری - سوری پایبندیم ولی بهترین شیوه برای مبارزه و سرکوب تروریسم را گزینه نظامی می دانیم.

اتاق خبر - به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) عمران الزعبی چهارشنبه شب در دیدار با 'فرانچسکو فروتوس غواس' عضو کمیته اجرایی و روابط بین الملل حزب کمونیست اسپانیا 'ادوارد لوکی گررو' عضو کمیته مرکزی حزب سوسیالیست کاتالونیا افزود: به برکت ساختار جامعه شهروندی، تنوع فرهنگی و استحکام نهادهای دولتی سوریه، طرح آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و عربی برای تخریب و تجزیه سوریه شکست خورده است.
وی اضافه کرد: حضور روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم در زمان مناسبی انجام شد و سوریه توانسته است تاکنون رسانه هایی که تلاش می کردند واقعیت ها را تحریف و افکارعمومی را منحرف کنند، رسوا کند.
الزعبی بیان کرد: امروز همه دنیا واقعیت آنچه در سوریه در جریان است را می داند.
عضو کمیته اجرایی و روابط بین الملل حزب کمونیست اسپانیا نیز دراین دیدار گفت: آنچه در سوریه، عراق، لیبی، یمن و مصر درجریان است تلاشی برای تسلط بر منطقه و غارت ثروت های آن است.
غواس افزود: آمریکا، فرانسه و انگلیس برای انجام توطئه ای خود از ابزارهایی مانند عربستان برای پشتیبانی مالی و ترکیه برای رساندن تروریست ها به سوریه استفاده کردند.
وی اضافه کرد: آنچه در سوریه درجریان است نه تنها خطری برای کشورهای منطقه بشمارمی رود بلکه همه کشورهای جهان را تهدید می کند.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید