Performancing Metrics

بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران تمدید نمی‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 342356
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1395 - 16:39
مدیرکمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه کتاب:
مدیر کمیته اجرایی و رفاهی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: زمان برپایی این دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تمدید نمی شود.

اتاق خبر - بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی تهران که 15 اردیبهشت ماه جاری گشایش یافت امروز شنبه به کار خود در شهر آفتاب پایان می دهد.

از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حسین صفری افزود: از آنجا که بیش از 70 سازمان دولتی با نمایشگاه کتاب همکاری دارند و تمدید نمایشگاه نیاز به هماهنگی با این سازمان‌ها به صورت ویژه دارد، نمایشگاه کتاب تمدید نخواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی ناشران خارجی برای بازگشت به کشورهای خود، تمدید نمایشگاه آنها را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد.
صفری اظهار داشت: با توجه به اینکه شنبه 25 اردیبهشت ماه به عنوان آخرین روز کاری نمایشگاه است، ناشران از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 26 اردیبهشت می‌توانند پس از انجام امور اداری و مالی، نسبت به خروج از نمایشگاه اقدام کنند. بر اساس این گزارش، مراسم اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در محل نمایشگاه برگزار می‌شود.
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از 15 در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برپا بود.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید