Performancing Metrics

بیطرفی آیت الله هاشمی رفسنجانی درمورد ریاست مجلس دهم | اتاق خبر
کد خبر: 342512
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 00:05
مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد ریاست مجلس دهم نظری نداشته و بیطرف خواهند بود.

اتاق خبر - حجت الاسلام علی عسکری روز شنبه در حاشیه سیزدهمین نشست هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ساری افزود : ریاست مجلس شورای اسلامی مسئله ای مربوط به منتخبین دهمین دوره این مجلس است و ارتباطی به افراد بیرون نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در داخل این نهاد قانونگذاری پیرامون رئیس پارلمان تصمیم گیری خواهند کرد و این حق منتخبان مردم است که هر کسی را می پسندند، به عنوان رئیس رای دهند.
مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارکرد: بنابراین هاشمی رفسنجانی هیچ نظر و یا دخالتی در انتخاب رئیس آینده پارلمان نخواهد داشت و همه چیز به نمایندگان این نهاد قانونگذاری مرتبط است.
پیش از این خبرهای زیادی در فضای مجازی مبنی بر حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی از ریاست علی لاریجانی در برابر محمدرضا عارف برای ریاست مجلس دهم منتشر شده بود که ایرنا برای تنویر افکار عمومی این گفت و گو را انجام داد.
- بی طرفی هاشمی رفسنجانی در ریاست خبرگان پنجم
مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد نظرگاه هاشمی رفسنجانی در مورد ریاست پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز گفت که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همانند ریاست مجلس شورای اسلامی ، برای خبرگان رهبری نیز نظری ندارند.
عسکری افزود: ریاست خبرگان رهبری نیز مسئله ای مرتبط با منتخبان این مجلس است و نباید از بیرون به گونه ای ترسیم شود که خبرگان رهبری نیز سیاسی است.
وی اضافه کرد : رسانه ها باید فضای آرام توام با توجه به مصالح و منافع ملی را در کلان نظام برای انتشار اخبار مدنظر داشته باشند و از طرح مسایلی که باعث نشان دادن نوعی اختلاف است، پرهیز کنند.
سیزدهمین نشست هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی مازندران صبح روز شنبه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و استاندارمازندران در ساری برگزار شد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید