Performancing Metrics

همکاری با شرکت های خارجی منوط به آورده مالی و فنی است | اتاق خبر
کد خبر: 342515
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 00:19
آخوندی:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در تعامل با شرکت های بزرگ اقتصادی به دنبال منافع کشور هستیم، گفت: براین اساس آورده مالی و فنی شروط ما برای همکاری با آنهاست.

اتاق خبر - از مرکز دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، عباس آخوندی عصر امروز(شنبه) در همایش «برجام و اقتصاد مقاومتی؛ فرصت ها و ظرفیت ها» با حضور رئیسان نمایندگی های ایران در خارج از کشور در محل وزارت امور خارجه افزود: تمایل آشکار و چشمگیر شرکت های بزرگ اقتصادی و سرمایه گذاری برای حضور در کشورمان،، زمینه های افزایش تعاملات و مشارکت در پروژه ها را نشان می دهد.
آخوندی تصریح کرد: آثار و پیامدهای مثبت برجام را به طور چشمگیری شاهد هستیم.
وی اضافه کرد: آمادگی کشورهای صنعتی و پیشرفته برای سرمایه گذاری در پروژه های گوناگون در زمینه های هوانوردی، راه آهن سریع السیر و برقی و کریدورهای استاندارد فراهم شده و بخش های عمده آن در مذاکرات به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است و منجر به جذب سرمایه خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: تنوع حضور شرکت های سرمایه گذاری در پروژه های مواصلاتی هوایی، ریلی و جاده ای از قاره های اروپا و آسیا نشانگر قابلیت های مدیریت رقابتی و افزایش کارآمدی کیفی بوده و شرایط بهتری را برای تامین منافع ملی کشور فراهم ساخته است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید