Performancing Metrics

پیگیری مبحث آمایش سرزمین در کشور شعارگونه است | اتاق خبر
کد خبر: 342520
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 00:41
نماینده مجلس:
نماینده مردم شهرستانهای اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: از موضوعات مهم کشور که باید به آن توجه جدی شود بحث آمایش سرزمین است که به شکل شعارگونه با آن برخورد شده است.

اتاق خبر - حمیدرضا عزیزی روز شنبه در نشست شورای اداری این استان افزود: با تدوین سند آمایش سرزمین می توان نگاه عدالت محورانه به همه شهرها و مناطق کشور داشت و براساس آن توسعه همه استانها را رقم زد.

وی همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی را از دیگر موضوعات مهم کشور دانست و گفت: تنها راهکار عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی مبارزه با قاچاق است چراکه هم اکنون 50 تا 60 درصد کالاها از طریق قاچاق وارد کشور می شود.
عزیزی، بیکاری را از مهمترین مشکلات و معضلات کشور دانست و تصریح کرد: با تحقق اقتصاد مقاومتی می توان در رفع معضل بیکاری گام های اساسی برداشت.
این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی، تحول در حوزه سلامت را از مهمترین برنامه های این مجلس برشمرد و اظهار کرد: در حوزه سلامت تلاش شد تا هزینه های درمان به حداقل برسد و عدالت نسبی برقرار شود.
عزیزی، وفاق و همدلی بین مجمع نمایندگان استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با وجود سلایق و دیدگاه های متفاوت وحدت و همدلی خوبی بین نمایندگان استان برقرار شد.
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با ابراز امیدواری نسبت به تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس نهم، گفت: برنامه ششم توسعه طی ماه ها در مجلس نهم بررسی شده و آمادگی تصویب این برنامه وجود دارد.
مجید جلیل با تاکید بر دوری از سیاسی کاری ها در اداره کشور، افزود: کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد و ضروری است تا همه با وحدت و همدلی در رشد و اعتلای نظام حرکت کنند.
وی با بیان اینکه در قانون انتخابات نقایصی وجود دارد، تصریح کرد: ضروری است تا این نقایص برطرف شود.
به گزارش ایرنا، نشست شورای اداری چهارمحال و بختیاری با محوریت تکریم و قدردانی از نمایندگان این استان در مجلس روز شنبه(25 اردیبهشت ماه) در محل سالن شهید جعفرزاده استانداری با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید