Performancing Metrics

دانشگاه شیراز از بالاترین درجه علمی در کشور برخوردار است | اتاق خبر
کد خبر: 342522
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 00:50
استاندار فارس:
استاندار فارس گفت: هم اینک دانشگاه شیراز در کشوراز بالاترین درجه علمی برخوردار است و به همین دلیل دانش آموختگان این دانشگاه باید در هر رشته ای که فعالیت می کنند اخلاق حرفه ای را رعایت کنند.

اتاق خبر - سیدمحمدعلی افشانی، عصر شنبه در آیین دانش آموختگی چهار هزار و 100 دانشجوی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه شیراز افزود: دانشگاه شیراز یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور محسوب می شود و دانش آموختگان این دانشگاه باید قدردان زحمات استادان خود در این مرکز علمی باشند .

استاندار فارس در این آیین که حضور دانش آموختگان رشته های مهندسی در آن پررنگ بود، اظهار کرد:‌ امروز نیز هر آنچه که جامعه بشری در اختیار دارد حاصل کار مهندسان است .
افشانی افزود: امروزه واژه مهندسی کاملا تغییرکرده است به گونه ای که مدیریت انرژی و توسعه پایداربه معنی پاسخگویی به نیاز های امروز بدون نادیده گرفتن حقوق نسل های آینده کار مهندسان است.
استاندار فارس ادامه داد: این مهم زمانی میسر می شود که مهندسان رعایت اخلاق حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار داده و منافع جامعه را برمنافع خویش ترجیح دهند.
افشانی بیان کرد:، در حال حاضر زمان آن فرا رسیده تا مهندسان و کارشناسان مسئول برای خروج این استان از بحران کم آبی چاره اندیشی کنند تا ناگزیر نباشیم برای تامین آب آشامیدنی از چاه های عمق آب برداشت کنیم.
استاندار فارس ازعلم مهندسی عمران به عنوان مهندسی تمدنی یادکرد و گفت: پایه گذار تمدن در جامعه بشری مهندسان ساختمان هستند و امروزه این علم در حال تکامل است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز نیز در این آیین گفت: امسال به مدت دو هفته برای چهار هزار و 100 دانشجو در تمام مقاطع تحصیلی، در دانشگاه شیراز جشن دانش آموختگی برای دانشجویان برگزار می شود.
محسن تقوی اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری، 400 نفر در دوره دکتری از این دانشگاه دانش آموخته شدند و مابقی دانش آموختگان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از 16 دانشکده این دانشگاه هستند.

ایرنا

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید