Performancing Metrics

لسترسیتی ایران قهرمان لیگ برتر شد | اتاق خبر
کد خبر: 342539
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 02:00
سایت اخبار فوتبال آسیا:
قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر با بازتاب‌هایی در سطح قاره کهن روبه‌رو بوده است که از این بین سایت اخبار فوتبال آسیا آن را پوشش داده و همین طور این تیم خوزستانی را با لسترسیتی مقایسه کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، استقلال خوزستان موفق شد با برتری 2 بر صفر برابر ذوب آهن برای اولین بار در تاریخ خود قهرمانی در لیگ برتر ایران را تجربه کند و در زمره بزرگان قرار گیرد. به نظر می‌رسد این اکنون به عنوان یک رویه در فوتبال در حال جا افتادن است. پس از قهرمانی لسترسیتی در انگلیس و صدرنشینی روستف در لیگ روسیه، این بار در لیگ برتر ایران استقلال خوزستان توانست به این مهم دست یابد.

سایت اخبار فوتبال آسیا در بازتاب قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر ایران نوشت: این تیم که در اهواز فعالیت می‌کند، با درخشش رحیم زهیوی به قهرمانی در لیگ ایران دست یافت. استقلال خوزستان که به لسترسیتی ایرانی‌ها معروف شده است، با 57 امتیاز از 30 بازی در حالی به عنوان قهرمانی دست یافت که به دلیل تفاضل گل بهتر به این مهم رسید. نکته جالب اینکه آن‌ها هم مانند لسترسیتی فصل گذشته در هفته آخر توانستند از سقوط به دسته پایین‌تر نجات پیدا کنند و در لیگ امسال توانستند به قهرمانی دست یابند و فصل آینده یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید