Performancing Metrics

کدنویسی را با انجام دادن یاد بگیرید | اتاق خبر
کد خبر: 342889
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 07:49
خوشبختانه این روزها در محیط آنلاین وب‌سایت‌های زیادی هستند که می‌توانند آموزش کدنویسی را بسیار آسان‌تر و ارزان‌تر از پیش کنند. Codeschool از جمله این وب‌سایت‌ها است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

اتاق خبر - وب‌سایت Codeschool خود را جزو مجموعه بزرگ Pluralsight معرفی می‌کند که به حق یکی از پیشروهای بخش آموزش آنلاین برای توسعه دهندگان نرم افزار، متخصصان فناوری اطلاعات و فناوران خلاق است. روی هم رفته هدف این مجموعه همگانی کردن آموزش‌های حرفه‌ای و قابل دسترس کردن آنها برای افراد در سراسر جهان است.

website

وب‌سایت Codeschool زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را برای آموزش دادن پشتیبانی می‌کند. به صورت کلی این وب‌سایت آموزشی بدون اینکه شما را ملزم به نصب هیچگونه برنامه‌ای کند می‌تواند زبان‌های برنامه نویسی را به شما آموزش دهد. اگر بخواهید به صورت رایگان از این وب‌سایت استفاده کنید، تنها ۱۱ دوره را به صورت رایگان در اختیار خواهید داشت که برای دسترسی بیشتر باید به صورت ماهانه مبلغ ۲۹ دلار یا سالانه ۲۹۰ دلار بپردازید.

website

آموزش‌های این وب‌سایت را می‌توان با تمام آموزش‌های آنلاین کدنویسی متفاوت دانست، چرا که Codeschool تلاش دارد تا یادگیری کدنویسی را به فرآیندی شیرین و قابل فهم به صورت داستان درآورد که انگار شما در یک سفر برای یادگیری زبانی جدید هستید. 

در منوی وب‌سایت Codeschool می‌توانید به دوره‌های گوناگون یا اسکرین کست‌ها دسترسی پیدا کنید یا از بخش Pricing پلن‌های مختلف این وب‌سایت راه مشاهده کنید. همچنین در صورت علاقه می‌توانید از اپلیکیشن این وب‌سایت نیز در سیستم عامل iOS استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به https://www.codeschool.com مراجعه کنید.
زومیت
94110
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید