تصویب حضور تیم کشتی بیمه رازی در لرستان | اتاق خبر
کد خبر: 342891
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 07:55
سرپرست تیم کشتی بیمه رازی از تصویب حضور این تیم با نام لرستان در لیگ برتر خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کیومرث محرابی در نشست خبری هیأت کشتی لرستان با برخی از اعضای تیم بیمه رازی با اشاره به میزبانی خرم‌آباد در مرحله نخست لیگ برتر اضافه کرد: در بازدیدی که از اماکن ورزشی خرم‌آباد داشتم، انگیزه‌ام چند برابر شد و به نظرم با توجه به شرایط سخت‌افزاری به راحتی می‌توانیم میزبانی جام باشگاه‌های جهان را هم بگیریم.

وی ادامه داد: حضور بیمه رازی در لرستان به سختی حاصل شده و امیدوارم که مسئولان این استان قدر این فرصت را بدانند.

محرابی تأکید کرد: اگر تیم بیمه رازی تاکنون موفق شده به‌خاطر هماهنگی بین افرادی است که در بدنه کار هستند و همه‌ی شرایط یک تیم حرفه‌ای را دارند.

سرپرست تیم بیمه رازی یادآور شد: حضورمان در لرستان تصویب شده و امیدوارم موفقیت‌های بیمه رازی در این استان تداوم داشته باشد.

وی گفت: حسن رنگرز و غلام‌رضا محمدی هدایت تیم‌های فرنگی و آزاد را به عهده دارند و نعمت‌پور و مهربان نیز مدیر فنی این تیم‌ها هستند.

محرابی بیان کرد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم 10 روز قبل از رقابت‌ها در خرم‌آباد اردو را شروع کنیم. حضور کشتی‌گیران ایرانی بستگی به فدراسیون دارد که چگونه بچه‌ها را در اختیار ما قرار دهند، چون ملی‌پوش‌ها در اختیار فدراسیون هستند و اگر مسابقه نداشته باشند می‌توانند به ما ملحق شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید