دستگاه‌های قضایی مساله دیدار فائزه هاشمی با سرکرده بهائیت را پیگیری کند | اتاق خبر
کد خبر: 343446
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 21:55
سالک:
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در نشستی خبری از دستگاه‌های قضایی و اطلاعات و امنیتی درخواست کرد تا موضوع دیدار فائزه هاشمی با یکی از سرکرده بهائیت در ایران را مورد پیگیری قرار دهند.

اتاق خبر - حجت‌الاسلام احمد سالک در نشست خبری در حاشیه جلسه علنی مجلس در مورد دیدار فائزه هاشمی با سرکرده بهائیت در ایران گفت: فرقه بهائیت دست‌پرورده سرویس‌های انگلیس و آمریکا است و آنها این جریان را در چند کشور دنیا اجرا کرده‌اند که در ایران به نام بهائیت سامان یافت و شکل گرفت.

وی یادآور شد: در دولت طاغوت، نخست‌وزیر آن هویدا راس بهائیت در کشور بود و این مطلب برای ملت ما روشن است که جریان ضاله منحرف به کشور آثار منفی را بر جای گذاشته است.

این نماینده اصولگرای مجلس افزود: جریان بهائیت در ایران شبکه جمع‌آوری اطلاعات برای موساد اسرائیل است و این جریان دقیقا خواسته‌های اسرائیل را انجام می‌دهد.

سالک ادامه داد: این شبکه در جریان فتنه 88 حضور داشته و نقش آفریده است و به دستور 17 اپوزیسیون خارج از کشور به محوریت فرح در این جهت هدایت کار را به عهده داشتند.

وی اظهار کرد: فائزه هاشمی اعلام کرده که در راستای حقوق بشر نشست داشته و چیز دیگری نیست اما سوال مطرح می‌شود که آیا در داخل کشور حقوق انسان‌ها در سایه جنایت آمریکا، اسرائیل و جریانات اروپایی از بین نرفته است؟ چرا از خانواده‌های شهدا و ایثارگران دفاع نمی‌کند؟

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه باید جریان پشت‌پرده این مساله روشن شود، گفت: یک نوع ارتباطی با واسطه بهائیت با اسرائیل برقرار شده و این مطلب بسیار حساس بوده و برای مردم ما قابل تحمل نیست لذا باید پشت‌پرده آن برای مردم روشن شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه بیان کرد: خرداد سال 94 آقای گودمن با تعدادی از طریق عنصر سازمان سیای آمریکا با ترفندی وارد کشور شده و در دانشگاه‌ها سخنرانی می‌کنند و گزارشی که می‌دهند مورد توجه سازمان سیا آمریکا قرار می‌گیرد البته این اتفاق مورد توجه دستگاه‌های اطلاعاتی کشور هم قرار داشته است.

سالک در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: از اساتید و دانشجویان انقلابی دانشگاه آزاد هم خواسته می‌شود که نسبت به اینها اعلام برائت کند و اجازه ورود به دانشگاه را ندهند زیرا دانشگاه آزاد نامش پاک‌تر از این مسائل است و این مساله را باید دانشگاه آزاد جداً پیگیری کند. از ریاست این دانشگاه نیز می‌خواهم تصمیم جدی در این زمینه بگیرند. ما نمی‌توانیم این نوع تفکرات را شاهد باشیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس همچین بیان کرد: از دستگاه‌های قضایی هم می‌خواهیم که این موضوع را پیگیری کنند و پشت‌پرده این مسائل برای مردم روشن شود زیرا دفاع از کسانی که مقابل جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند یک نوع جرم بوده و قوه قضاییه باید براساس این جرم وارد صحنه شده و به دفاع از حقوق مردم قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد.

سالک اظهار کرد: این نوع حرکت‌ها آب ریختن به آسیاب دشمن است. وقتی صحبت فائزه هاشمی با راس بهائیت صورت می‌گیرد بیش از 348 ماهواره بین‌المللی سوءاستفاده کامل بر علیه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند و آدم نگران می‌شود که نباید زاویه اصلی با ولایت و رهبری و نظام داشته باشند. لذا از قوه قضاییه، دانشگاه آزاد و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی درخواست می‌شود که رسالت خود را براساس قانون انجام دهند.

ایسنا

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید