برنامه سفر تیم ملی والیبال به ژاپن | اتاق خبر
کد خبر: 343631
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 07:41
سرپرست تیم ملی والیبال برنامه 10 روز آینده این تیم را تشریح کرد که این برنامه ها با شروع تمرینات ملی پوشان از صبح چهارشنبه (29 اردیبهشت) آغاز می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 ریو از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.

سرپرست تیم ملی والیبال در تشریح برنامه های این تیم تا آغاز رقابت های انتخابی المپیک گفت: تمرینات ملی پوشان از صبح چهارشنبه در تهران آغاز می شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

امیر خوش خبر با بیان اینکه مراسم بدرقه تیم ملی نیز چهارشنبه برگزار می شود، تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایران جمعه شب (31 اردیبهشت ماه) تهران را به مقصد توکیو ترک می کند تا یک هفته قبل از شروع مسابقات انتخابی المپیک در این شهر اردو بزند.

وی با بیان اینکه پرواز تیم ملی به توکیو از طریق امارات انجام می شود، گفت: ملی پوشان ایران ساعت 17 (به وقت محلی) روز شنبه یکم خردادماه وارد توکیو می شوند.

سرپرست تیم ملی والیبال افزود: تمرینات تیم ملی از صبح یکشنبه دوم خردادماه در توکیو آغاز می شود و تا شروع مسابقات (هشتم خردادماه) روزی دو نوبت ادامه خواهد یافت.

وی درباره زمان دیدارهای دوستانه تیم ملی والیبال ایران با چین و لهستان گفت: عصر روز دوم خردادماه تیم ملی به مصاف چین می رود که این مسابقه در کمپ تیم ملی چین در شهری نزدیک توکیو برگزار خواهد شد.

خوش خبر افزود: دیدار با لهستان نیز عصر روز پنجم خردادماه برگزار خواهد شد که این مسابقه نیز در شهر دیگری غیر از توکیو انجام می شود.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال ایران از روز ششم خردادماه در هتل محل اقامت تیم های شرکت کننده در رقابت های انتخابی اسکان خواهد یافت، گفت: از این تاریخ تمرینات بر اساس برنامه تنظیم شده میزبان و در سالن هایی که از سوی ژاپنی ها برای تمرینات در نظر گرفته شده، انجام می شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید