سرمایه گذاری انبوه بدون استقبال مردم | اتاق خبر
کد خبر: 344720
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1395 - 19:21
باوجود اینکه انشعاب فاضلاب در تهران پیشرفت خوبی داشته و برای اجرای این طرح تا کنون 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است اما مردم استقبال چندانی برای وصل این انشعاب شبکه منازل مسکونی خود ندارند.

به گزارش اتاق خبر، محمد پرورش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن انتقاد از این مساله، گفت: برخلاف سرعت موجود در انجام این طرح اما استقبالی از سوی مردم برای این موضوع وجود ندارد که به عقیده من دلیل آن می تواند هزینه و یا گرفتاری های اداری این مساله باشد.

وی با بیان اینکه انشعاب و سیفون‌ها وصل شده است،اظهار کرد: برای این طرح حتی به صورت اقساط نیز می توان از مردم پول دریاف کرد اما با این وجود تعداد درخواست ها آنگونه که باید باشد نیست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اهمیت بحث زیست محیطی در این زمینه نیز، تصریح کرد: در کلان شهری مانند تهران درست نیست که همچنان فاضلاب به داخل زمین ریخته شود لذا لازم است که فاضلاب انتقال یابد و با روش های نوین پساب تصفیه شود.

به گفته پرورش بهترین راه با توجه به شرایط فعلی این است که این آب یکبار دیگر تصفیه شود و مورد استتفاده قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تا کنون کار اجرایی شبکه فرعی،اصلی و تونل انجام شده است، گفت:در جلسه اخیر شورای بهداشت نیز در این مورد صحبت و نظر بر این شد که هر چه زودتر این انشعابات به شبکه خانه ها وصل شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اظهار کرد: تقاضای ما از مردم این است که در اتمام این طرح همکاری لازم راداشته باشند تا در مناطقی که انشعاب فاضلاب نصب شده آن را به شبکه منزل مسکونی خود نصب کنند.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید