سوال مهران مدیری از حمید استیلی درباره رابطه‌اش با علی دایی + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 344912
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 17:26
برنامه «دورهمي» در شب ميلاد امام زمان (عج) میزبان کوروش تهامی، امیر تاجیک و حمید استیلی بود.

به گزارش اتاق خبر، در شب ميلاد امام زمان (عج) برنامه «دورهمي» رأس ساعت هميشگي و با ورود مهران مديري آغاز شد. وي پس از سلام و احوالپرسي "جواني" را به عنوان موضوع برنامه مطرح كرد و از آن به عنوان دوراني ميان كودكي و ميانسالي ياد كرد و از فوايد آن از نيرو و جذابيت جواني ياد كرد.

///
 

وي بعد از آن از حضار خواست كه پس از شنيدن صدايي كه پخش مي‌شود نام مهمان برنامه را حدس بزنند و كوروش تهامي مهمان اين بخش از برنامه بود.

بعد از سلام و احوالپرسي، كوروش تهامي در خصوص جواني گفت: تا به حال سعي كرده‌ام كه جوان بمانم و اين روحيه راحفظ كنم، براي اين دوره هم سن خاصي را نمي‌شود در نظر گرفت و اين بستگي به خود آن شخص دارد.

وي از چگونگي آشنايي با همسرش و اينكه در حال حاضر بر بازيگري تمركز دارد ولي در آينده كارهايي را هم براي موسيقي انجام مي دهم،  گفت.

///


تهامي در ادامه به اهميت تغذيه مناسب و ورزش به خصوص براي بازيگر اشاره کرد.

در بخش دوم اين برنامه امير تاجيك و اميد تاجيك مهمانهاي اين برنامه بودند. تاجيك از اوايل جواني كه به وسيله تئاتر وارد عرصه موسيقي شده است گفت.

وي در خصوص جواني بيان كرد: هر بار كه ميگذرد خداوند دري جديدي را به رويمان باز مي كند به شرط آنكه زيرك باشي ، جواني فصل آزمون و خطاست تا انسان به پخته گي برسد.در دهه هاي ٤٠،٥٠ يك سري كمبودها بود اما زندگي ها واقعي تر بود و فرزندان مسئوليت پذيرتر بودند.

تاجيك در ادامه اين برنامه درباره طراحي يك هواپيما اظهار داشت: من ١٩ سال در صنعت هواپيمايي بودم و اين هم مربوط به آن زمان است.

///


اين خواننده در صحبت هاي پاياني خود درباره معضل جوانان امروز گفت:تجربه جواني كمتري دارند و زمانش براي فضاي مجازي صرف مي‌شود و اين يعني جنگ نرم است پس سعي كنيم اين اعتياد از ميان برود.

مهمان بخش پاياني برنامه حميد استيلي بود. وي از شروع زمان فوتبال خود و گلي كه در سن ٢٦ سالگي به استراليا زد،گفت.

وي در خصوص فيلم سينمايي كه بازي كرده است، بيان كرد: ما آن كار را براي كودكان بهزيستي انجام داديم وگرنه هيچوقت بازي نمي‌كردم.

استيلي در ادامه از رابطه ي معمولي خود با علي دايي و اينكه هميشه آرزو داشتم در اين بازي حضور داشته باشم و گل بزنم كه خداروشكر اين اتفاق افتاد.

///


وي در پايان از راه اندازي يك آكادمي فوتبال خبر داد و از جوانها خواست كه احترام پدر و مادر خود را حفظ كنند.

مديري در صحبتهاي پاياني خود افزود: مسئله جوانان از ارزش و اهميت بالايي برخوردار است كه نيرو و انرژي جواني در همه ما مشترك است.

باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید