برد چین روحیه از دست رفته والیبالیست‌ها را بازگرداند | اتاق خبر
کد خبر: 345534
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 07:49
ظریف:
لیبروی تیم ‌ملی والیبال گفت: به دلیل شکست‌های زیادی که در جام جهانی داشتیم پیروزی برابر چین اعتماد به نفس و روحیه از دست رفته بازیکنان را بازگرداند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرهاد ظریف، لیبروی تیم ‌ملی والیبال ایران درباره بازی دوستانه پنجم خرداد با لهستان، گفت: طی چند سال گذشته بازی‌های خوبی را برابر این تیم انجام دادیم و پیروزی و شکست‌هایی را هم تجربه کردیم. بازی دوستانه شرایط خاص خود را دارد و به مانند بازی‌های رسمی نیست، چرا که در آن تمامی شرایط با مسابقه رسمی متفاوت است. کادر فنی تیم ‌ملی ایران در بازی‌های تدارکاتی اصلا به دنبال نتیجه‌ نیست و به همین دلیل سعی می‌کند از تمامی ملی‌پوشان حاضر در ژاپن استفاده کند. بازی‌های تدارکاتی باعث می‌شود تا سرمربی تیم ‌ملی و دستیارانش شناخت خوبی را از بازیکنان به دست بیاورند.

ظریف درباره شرایط ملی‌پوشان قبل از آغاز ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک، گفت: شرایط فعلی ما مناسب است و به نظرم بازی برابر چین کمک زیادی به ما کرد چرا که پیروزی در یک دیدار می‌توانست اعتماد به نفس ما را بالاتر ببرد. تعداد شکست‌های تیم ‌ملی ایران در جا‌م جها‌نی گذشته بسیار زیاد بود و این باعث شده بود که بازیکنان از نظر روحی کمی افت کنند.

او در ادامه افزود: شرایط تمرینی ما در ژاپن سخت است، اما تمام سختی ها را تحمل می‌کنیم تا رویای 52 ساله المپیک را محقق کنیم. سختی سفر و دوری از خانواده‌ را تحمل می‌کنیم تا به هدفمان برسیم و امیدوارم این سختی‌ها را با یک نتیجه‌ خوب به پایان برسانیم.

لیبروی تیم ‌ملی در پایان گفت: بازی نخست برابر فرانسه خوب بود، اما در بازی دوم اشتباه‌های زیادی داشتیم. همان طور که گفتم ما به یک پیروزی نیاز داشتیم که روحیه مان باز گردد که خو‌شبختا‌نه این اتفاق در دیدار برابر چین رخ داد.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید