سه گانه نگهبان به پایان رسید | اتاق خبر
کد خبر: 346146
تاریخ انتشار: 7 خرداد 1395 - 18:19
قسمت آخر از سه گانه نگهبان با عنوان خلیج آه به قلم نورا رابرتز با همکاری نشر برکلی روز چهاردم ژوئن سال جاری منتشر و روانه بازار کتاب می شود.

به گزارش اتاق خبر، نورا رابرتز سرانجام قسمت سوم و پایانی سه گانه نگهبان را با نام خلیج آه را به سرانجام رساند. او در این سه گانه که در ژانر آثار علمی تخیلی قرار می گیرد از ملکه های آب و آتش و یخ  داستان هایی را حکایت می کند که مخاطبان جوان و نوجوان زیادی را با خود همراه کرده است.

او سومین جلد از این سه گانه را به امپراطوری آب ها اختصاص داده و از جنگ نیروهای خیر و شر و ماجراجویی آنها داستان هایی خواندنی برای مخاطب به تصویر کشیده است.

به گفته منتقدان و کارشناسان کتاب نورا رابرتز یکی از نویسندگان خوش ذوقی است که قلمی توانا برای نگارش داستان های علمی تخیلی دنباله های دارد و در ژانر وحشت نیز تا به امروز خوش درخشیده است.

از نورا رابرتز تا امروز بیش از ۲۰۰ رمان منتشر شده  و نام این نویسنده در فهرست نویسندگان پرفروش در آمریکا و اروپا قرار گرفته است. او بسیاری از رمان هایش را با نام مستعار جی دی راب منتشر کرده و از  مجموعه داستان ها و رمان های وی تا امروز بیش از ۵۰۰ میلیون نسخه در جهان منتشر شده است.

آخرین قسمت از سه گانه نگهبان  به زبان انگلیسی و با همکاری نشر برکلی روانه بازار کتاب خواهد شد. این اثر در ۳۵۲ صفحه و در روز چهاردهم ژوئن سال جاری به دست علاقمندان این مجموعه خواهد رسید. 

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید