جزئیاتی از اکران‌های مردمی فیلم «هنگامه» | اتاق خبر
کد خبر: 346382
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 18:00
کارگردان فیلم «هنگامه» گفت: فیلم هنگامه برداشت آزاد از زندگی رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی یا مدافعان حرم است.

به گزارش اتاق خبر، امیر داسارگر کارگردان فیلم «هنگامه» در گفت‌وگو با تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: این فیلم داستانی در مورد زندگی مدافعان حرم است که به مدت 40 دقیقه با همکاری مدرسه سینمایی عمار تولیدشده است.


وی  با اشاره به اینکه فیلم هنگامه  برداشت آزاد از زندگی رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی یا مدافعان حرم است افزود: دو هفته است که اکران این فیلم در کشور شروع‌شده است.

کارگردان فیلم هنگامه بابیان اینکه تهیه فیلم‌نامه هنگامه حدود 6 ماه به طول کشیده است، افزود:  تولید این فیلم نیز حدود سه ماه زمان به طول انجامیده است.

حجت غیب‌الله‌زاده مسئول اکران فیلم هنگامه در گفت‌وگو با تسنیم در ارتباط با اکران این فیلم عنوان کرد: حدود دو هفته پیش فیلم هنگامه در تهران رونمایی شد و اکنون اکران عمومی این فیلم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تا اکنون بیش از 7 هزار نفر درخواست اکران این فیلم را داشته‌اند افزود: با توجه به اینکه تبلیغات  این در سایت‌های مختلف سیما پخش می‌شود، اکران آن افزایش پیدا می‌کند.

مسئول اکران فیلم هنگامه عنوان کرد : هم‌اکنون بیش از 200 نفر که زمان و مکان اکران فیلم نیز مشخص‌شده در انتظار صف اکران هستند.

مسئول اکران فیلم هنگامه  با اشاره به اینکه تاکنون حدود 50 اکران در مکان‌های مختلف انجام‌شده است بیان کرد: چون این فیلم به‌صورت مردمی کران می‌شود هم‌اکنون خرید بلیت آن از مرز 4 میلیون تومان را رد کرده است.

وی ضمن اینکه با بیش از 35 اکران حدود 4 میلیون تومان بلیت خریداری‌ شده است گفت: عوامل فیلم بنا دارند با مشارکت مردم و از هزینه‌ای که از این محل تأمین می‌شود با مشارکت مردم، فیلم بعدی با موضوع مدافعان حرم را بسازند.

غیب‌الله‌زاده مدت‌زمان این فیلم را حدود 40 دقیقه  برشمرد و اظهار داشت:  فیلم هنگامه 12 خردادماه در تالار شهید اوینی خرم‌آباد نیز اکران می‌شود.

مسئول اکران فیلم هنگامه عنوان کرد: با توجه به اینکه اکران این فیلم مشارکتی است برای تهیه یک بلیت آن مبلغ هزار‌، 2 هزار و 5 هزار تومان در نظر گرفته‌ شده ‌و مخاطبان می‌تواند یکی از این مبلغ‌ها را انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای اکران فیلم داستانی «هنگامه» می‌توانند عبارت «هنگامه» را به سامانه پیامکی 30001801 ارسال کنند.

منبع:مشرق

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید