کد خبر: 346814
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 19:51
آژانس مسافرتی آرمان پارسیان زمرد ثبت نام تور آموزش زبان به همراه برنامه‌های تفریحی و گردشی در سوئیس را آغاز کرد.

به گزارش اتاق خبر، آژانس مسافرتی آرمان پارسیان زمرد ثبت نام تور آموزش زبان به همراه برنامه‌های تفریحی و گردشی در سوئیس را آغاز کرد که مشخصات آن به شرح زیر است:   

قیمت از ۵۸۴۰ فرانک سوئیس

نام موسسه: آرمان پارسيان زمرد
مبدا/مقصد: تهران - لزین (Leysin)
نوع سفر: هوایی
ایرلاین: امارت
تاریخ شروع/پایان: ۶ تیر تا ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
خدمات:  کلاس‌های آموزش زبان، برنامه‌های تفریحی، ورزشی و گردشی، اسکان در اتاق‌های دو نفره استاندارد، سه وعده غذا به صورت بوفه، بیمه سوئیس، استقبال و بدرقه فرودگاهی، هزینه بازدید از شهرهای ژنو، لوزان، مونترو، بکس، سن لئونارد و ...، همراهی دانش‌آموزان توسط مسئولین موسسه آرمان پارسیان، بلیط هواپیما و خدمات لازم جهت اخذ ویزای شنگن.
برنامه‌ها: صبح تا ظهر: آموزش زبان (انگلیسی، آلمانی یا فرانسوی) توسط معلمین native، ظهر تا عصر: برنامه‌های تفریحی، ورزشی، علمی و گردشی. جهت کسب اطلاع از انواع برنامه‌های موجود و زمانبندی اجرای آنها به سایت رسمی مدرسه تابستانیمراجعه نمایید. عصر تا شب: برنامه‌های متنوع سرگرمی و تفریحی در محل مدرسه.
توضیحات: موسسه آرمان پارسيان زمرد (با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، با همکاري يکي از معتبرترين موسسات آموزش زبان در کشور سوئيس، اقدام به اعزام متقاضيان براي دوره‌هاي آموزشي-تفريحي در تابستان 1395 مي‌نمايد. این موسسه با بيش از 30 سال تجربه در سازماندهي و برگزاري اردوهاي تابستاني زبان‌آموزي، ترکيب موزون و با کيفيتي از آموزش زبان در کنار فعاليت‌هاي متنوع تفريحي، ورزشي و گردشي را در يکي از زيباترين کشورهاي دنيا (يعني سوئيس) فراهم نموده است. در این برنامه تابستانی، امکان اخذ روادید برای والدین متقاضیان و همراهی آنها با فرزندانشان نیز وجود دارد. در این ارتباط، موسسه خدمات لازم برای اخذ ویزای شنگن از کشور سوئیس را ارائه نموده و هزینه‌های والدین در مدت اقامتشان در این کشور، به عهده خودشان است. گروه اول اعزامی: ۶ تیر ماه ۱۳۹۵ (ظرفیت باقیمانده گروه ۵)، گروه دوم اعزامی: ۳ مرداد ۱۳۹۵ (ظرفیت باقیمانده گروه ۱۵ نفر)، مدت زمان دوره: ۳، ۵ و ۷ هفته.
مشروح قیمت: سه هفته: ۵۸۴۰ فرانک سوئیس، برای پنج هفته: ۸۳۲۰ فرانک سوئیس، برای هفت هفته: ۱۰۲۳۰ فرانک سوئیس
 

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید