پیشنهاد های ویژه ایرانسل برای فینال جام حذفی | اتاق خبر
کد خبر: 346917
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 05:29
همانگونه که می دانید فینال جام حذفی امشب با رویارویی دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران در ورزشگاه اروندان خرمشهر برگزار می شود.

اتاق خبر - همزمان با مسابقه ی نهایی جام حذفی فوتبال ایران بین این دو تیم اصفهانی و تهرانی، ایرانسل پیشنهاد های تخفیفی ویژه ای برای مکالمه ی فوتبال‌ دوستان ارائه کرده است که در ادامه نظر شما را به بیانیه ی رسمی آن جلب می کنیم:

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این پیشنهاد ها که در دومین سال متوالی حمایت این اپراتور از لیگ برتر و در قالب «جزیره ی هوشمند ایرانسل» ارائه شده است، شامل یک پیشنهاد ویژه برای اهالی خرمشهر و پیشنهاد تخفیفی دیگری برای ایرانسلی‌ های ساکن استان قهرمان جام حذفی (استان اصفهان یا تهران) است.
بر این اساس، همزمان با برگزاری مسابقه ی فینال، از ساعت ۲۱ تا ۲۴ روز نهم خرداد، ایرانسلی‌ های ساکن خرمشهر می‌ توانند از ۵۰ درصد تخفیف مکالمه در تماس‌ های درون شبکه ی ایرانسل استفاده کنند.

علاوه بر این، پس از پایان بازی و مشخص شدن تیم قهرمان جام حذفی، ایرانسلی‌ های یکی از استان‌ های اصفهان یا تهران از ساعت ۲۴ روز نهم خرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز بعد، از ۵۰ درصد تخفیف مکالمه ی درون شبکه بهره خواهند برد. این تخفیف از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر روز دهم خرداد نیز ۱۵ دقیقه در هر ساعت برای مشترکان استان برنده جام حذفی ادامه خواهد داشت.

مشترکان ایرانسل می‌ توانند برای پیوستن به جزیره ی هوشمند ایرانسل و بهره‌ مندی از تخفیف فوق، کد دستوری *135*1# (ستاره 135 ستاره 1 مربع) را شماره‌ گیری کنند. ایرانسل پیش از این نیز به مناسبت قهرمانی تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال و به عنوان حامی لیگ، تخفیف ۵۰ درصدی مکالمه در جزیره ی هوشمند را برای خوزستانی‌ ها در نظر گرفته بود.

بر اساس این گزارش، «جزیره ی هوشمند» طرح تخفیفی ایرانسل برای دارندگان سیم‌ کارت‌ های دائمی و اعتباری است. مشترکان ایرانسل می‌ توانند با پیوستن به این طرح در زمان‌ ها و مکان‌ های مختلف از تخفیف‌ های ویژه و خاص بهره‌ مند شوند.

استفاده از جزیره ی هوشمند تنها در صورتی امکانپذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیه‌ای باشد. همچنین در صورت عضویت در هر طرح تعرفه‌ای دیگر، امکان فعالسازی جزیره ی هوشمند وجود نخواهد داشت.

همچنین در صورتی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعات و مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی وی نشان داده می‌شود.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید