جام حذفی در 90 دقیقه قهرمان نداشت! | اتاق خبر
کد خبر: 346945
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 23:28
فینال جام حذفی به وقت اضافه کشید و در 90 دقیقه به تساوی یک بر یک رسید.

اتاق خبر - در 90 دقیقه مسابقه استقلال و ذوب آهن در فینال جام حذفی ، دو تیم در پایان 90 دقیقه به تساوی یک بر یک رسیدند. در این بازی حساس که برای اولین بار در ورزشگاه شهدای نهبندان خرمشهر برگزار می شد ، 15 هزار هوادار حضور داشتند. هوادارانی که ساعت ها قبل از بازی به ورزشگاه آمده بودند. از سوت آغاز بازی تا سوت پایان 90 دقیقه مسابقه که فغانی خیلی هم با تاخیر به صدایش در آورد ، دو تیم هرکدام یک گل زدند. بازی خیلی فوق العاده نبود. ذوبی ها خیلی خسته بودند و استقلالی ها هم دور از مسابقه. 

یاران یحیی اول به گل رسیدند. در دقیقه 20 بازی فرار اسماعیلی فر و شوت او بعد از خوردن به پای حنیف به تیر دروازه خورد و در برگشت به رحمتی خورد و گل شد. اسقلال بعد از این سعی کرد تا تلافی کند. سانترهای زیاد و چند ضربه سر که نتیجه ای نداشت. مهمترین خطر آبی ها ضربه ای بود که حنیف به تیر کوبید و البته کاشته امید که وحید مظاهری عالی دفعش کرد.

در نیمه دوم اما استقلالی ها با خطای اسماعیلی فر صاحب پنالتی شدند و امید ابراهیمی این توپ را گل کرد. این نتیجه ای بود که تا پایان مسابقه ادامه داشت و 90 دقیقه با همین نتیجه تمام شد.

خبرآنلاین

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید