Performancing Metrics

کتاب فن بیان و سخنوری منتشر شد | اتاق خبر
کد خبر: 347871
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 23:48
کتاب فن بیان و سخنوری نوشته حمیدرضا خانپور مدرس کارافرینی و مدیریت و اکبر فرجی ارمکی استاد مدیریت دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش اتاق خبر، کتاب «فن بیان و سخنوری» نوشته حمیدرضا خانپور مدرسی منتشر شد.

خبرگزاری فارس: کتاب فن بیان و سخنوری منتشر شد

این کتاب در سه فصل کلیات با شش گفتار، مفهوم‌شناسی با یازده گفتار و فصل ظرائف و فنون با 50 گفتار متنوع آموزشی علمی و کاربردی در حوزه فن بیان و سخنوری تالیف شده است. 

این کتاب به طور بدیعی به مباحث جامع و کاربردی فنون بیان و سخنوری پرداخته است و به مطالب کاربردی نظیر هوش‌هیجانی، هوش گفتاری، آداب سخت گفتن، مدیریت استرس در سخنرانی‌های بزرگ، آوا شناسی و واحدهای آوایی،‌سیستم تنفسی فرد و نقش آن در سخنوری، سخنرانی آسانسوری، روش‌های مخاطب‌شناسی، روش‌های صحیح پرسش و پاسخ، علل بیرون جهیدن آب دهان،‌صحنه، لباس سخنران و روش‌های مراقبت از حنجره و سخنران و روش‌های متنوع سخنرانی در جلسات، سمینارها و همایش‌های ملی و بین‌المللی اشاره کرده است.

این کتاب می‌تواند به عنوان منبعی بسیار مفید و ارزنده برای مخاطبین خود که شامل اساتید دانشگاه، مدیران عالی و ارشد بخش‌های دولتی و خصوصی، مجریان شبکه‌های رسانه ملی، فرهنگیان، وکلا و قضات دادگستری و کسانی که به صورت روزانه با مردم ارتباط و تعامل دارند مورد استفاده و بهره‌برداری قرار گیرد.

به گفته مولفین این اثر ارزنده فرهنگی، این اثر می‌تواند منبعی ارزشمند برای آموزش در دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت دانشگاهی و موسسات آموزشی کشور مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

در این اثر سعی شده است تا در کنار استفاده از منابع غربی، از منابع ناب اسلامی و همچنین منابع ارزشمند مکتوب شعر و فرهنگ پارسی و آموزه‌های دینی، اسلامی و ایرانی بهره کافی گرفته شود.

مولفین این کتاب حمیدرضا خانپور از مدیران ارشد آموزشی و مدرس دوره‌های کارآفرینی و اکبر فرجی ارمکی از اساتید مدیریت دانشگاه تهران هستند که آن را در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل به مدیران اجرایی و مخاطبین تقدیم کرده‌اند.

فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید