Performancing Metrics

چیت‌چیان به کپنهاگ می‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 347880
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 00:16
سفیر دانمارک از گسترش همکاری‌های ایران و دانمارک در بخش‌های آب و آبفا و انرژي‌هاي تجديدپذير بادي خبر داد.

اتاق خبر: مشاور و نماينده ويژه وزير در جذب سرمايه‌گذاري امروز چهارشنبه در وزارت نیرو با سفیر دانمارک دیدار کرد. در این دیدار مقرر شد پيش نويس پيشنهادي دانمارکی‌ها طي سه هفته آتي به وزارت نيرو براي بررسي و اعلام نظر ارسال شود.

در این دیدار "دني عنان" سفير دانمارک موضوع دعوت‌نامه وزير انرژي و تغيير اقليم دانمارک را پيگيري کرده و پيشنهاد کرد در سفر وزير نيرو به دانمارک يادداشت تفاهمي بين دو کشور در بخش آب و آبفا و تجديدپذيرها به امضا برسد و پس از این سفر، سميناري در تهران با حضور مقامات دو کشور و ذي‌نفعان کليدي صنايع آب و برق برگزار شود تا زمينه تعامل طرفين در اين صنايع فراهم شود.

سفیر دانمارک گفت: در دانمارک هدررفت آب در مصارف خانگي به كمترين ميزان خود رسيده است. وی از شركت‌هاي ايراني براي سفر به دانمارک و بازديد از توانمندي‌هاي آن كشور در بخش آب و آبفا دعوت به عمل کرد.

همچنین مشاور و نماينده ويژه وزير نیرو در امور سرمايه‌گذاري گفت: دو تاريخ براي سفر وزير نيرو تعيين شده که موارد به وزارت امورخارجه اعلام شده تا هماهنگي‌هاي لازم در اين خصوص به عمل آمد. بر اساس این گزارش، در این دیدار مقرر شد پيش نويس پيشنهادي دانمارکی‌ها طي سه هفته آتي به وزارت نيرو براي بررسي و اعلام نظر ارسال شود. از سویی قرار است، جلسات کارشناسي ديگري بين کارشناسان دانمارکي در بخش آب و آبفا با مديرکل دفتر استاندارد آب و فاضلاب برگزار شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید