بهداد سلیمی امروز به میدان باز می‌گردد | اتاق خبر
کد خبر: 348035
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 10:23
سومین روز از رقابتهای جام فجر در حالی امروز( پنجشنبه) با رقابت مدعیان دسته ۱۰۵+ کیلوگرم پیگیری می‌شود که بهداد سلیمی پس مدتها دوری از میدان به روی تخته خواهد رفت.

به گزارش اتاق خبر، در آخرین روز از نخستین دوره رقابتهای بین المللی جام فجر، بهداد سلیمی و بهادر مولایی دو وزنه بردار ملی پوش کشورمان از ساعت ۱۶ امروز به روی تخته می روند. بهداد سلیمی به عنوان شانس اول کاروان ورزش کشورمان در المپیک ریو اگرچه هنوز با روزهای خوب خود فاصله دارد اما هر روز بر کیلوهای تمرینی می افزاید تا در مدت زمان باقیمانده تا المپیک بتواند بار دیگر به مدعی نخست کسب مدال طلا تبدیل شود.

بهادر مولایی نیز که بعد از بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ به دلیل جراحی زانو یک سال از میادین به دور بود، در رقابتهای قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ نشان داد به روزهای اوجش نزدیک شده است. او اگرچه در یکضرب هنوز با رکوردهای خود فاصله دارد اما در دوضرب وزنه ۲۴۷ کیلویی را بالای سر برد تا همه را نسبت به درخشش در المپیک امیدوار کند. دارنده دو طلا و یک نقره نوجوانان و جوانان جهان، در سطح بزرگسالان هم مدال های ارزشمندی چون نقره جهانی ۲۰۱۳ و ۲ نقره و یک برنز قهرمانی آسیا را دارد، اما مدال المپیک برای او که در این سالها تلاش زیادی برای افتخارآفرینی انجام داده ، جایگاه ویژه تری دارد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید