Performancing Metrics

اعتماد به منصوریان کار خوب هیات مدیره بود | اتاق خبر
کد خبر: 348355
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 09:04
بازیکن سابق استقلال گفت: منصوریان جوان است و اعتماد به او کار خوبی بود که از جانب هیات مدیره صورت گرفت.

به گزارش اتاق خبر، صادق ورمرزیار، مدافع اسبق آبی‌ها، تعصب و عِرق مثال زدنیش به استقلال را هنوز هم با خود دارد. حضور پیشکسوتانی مانند او در کنار تیم استقلال باعث می شود، هم سرمربی این تیم از پشتوانه خوبی برای حضورپرقدرت روی نیمکت بهره مند باشد و هم اینکه وزنه تعصب و تعهد به پیراهن تیم بیش از گذشته سنگین تر خواهد شد.

پیشکسوت استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا، در خصوص انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی این تیم گفت: قبل از هرچیز خسته نباشید می گویم به آقای مظلومی و دستیارانشان. این تغییر کادر فنی چیزی از ارزش‌های ایشان کم نمی‌کند. به هرحال استقلال با آقای مظلومی در یک فصل سخت توانست جواز حضور در آسیا را به دست بیاورد.

ورمرزیار در ادامه گفت: منصوریان جوان است و اعتماد به او کار خوبی بود که از جانب هیات مدیره صورت گرفت. شما شاهد این هستید که امروز در دنیا به سمت مربیان جوان می روند تا از نیروی فکر آن ها استفاده کنند. بدون شک علیرضامنصوریان با تلفیقی از نفرات جوان و باتجربه کادر فنی قوی را تشکیل خواهد داد. خوبی استفاده از یک مربی جوان مانند منصوریان این است که قدرت ریسک بالایی دارد و  این موضوع می تواند به پیشرفت فوتبال در کشور کمک زیادی کند. اما باید توجه داشته باشیم که اعتماد وصبر در کنار هم قرار می گیرند. نباید با یک نیم فصل یا حتی یک فصل درمورد مربی قضاوت کنیم. باید فرصت داد و کمک کرد تا سرمربی جوان تیم اهداف و برنامه هایش را پیاده کند.

مدافع استقلال در سال‌های نه چندان دور اضافه کرد: استقلال به یک خانه‌تکانی نیاز دارد. عده‌ای از بازیکنان این تیم متوجه موقعیتشان نیستند و قدر این پیراهن را نمی‌دانند و آن‌طور که باید برای موفقیت تیم تلاش نکردند.

صادق ورمرزیار در پایان صحبت‌هایش ضمن آرزوی موفقیت برای منصوریان گفت: اکنون با حضور منصوریان همه به آینده استقلال امیدوار هستند. امیدوارم او تیم پرقدرتی را ببندد و به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کند تا آنچه که سال‌ها خواسته هواداران بوده، محقق شود.

منبع: برنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید