بازگشایی موقت آزادراه قزوین-رشت از محدوده تنکابن به رودبار | اتاق خبر
کد خبر: 348443
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 22:16
مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان گفت: امروز آزادراه قزوین - رشت از محدوده تنکابن به سمت رودبار موقتا بازگشایی شده و مسیر برگشت، از رودبار به رشت در آزادراه، بسته و خودروها به جاده قدیم هدایت می‌شوند.

اتاق خبر: مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان گفت: امروز آزادراه قزوین - رشت از محدوده تنکابن به سمت رودبار موقتا بازگشایی شده و مسیر برگشت، از رودبار به رشت در آزادراه، بسته و خودروها به جاده قدیم هدایت می‌شوند.

 

 منطقه گیلان، محمود ایرانپرست اظهار کرد: به دلیل حجم زیاد خودرو که از ورودی‌های استان به ویژه از محور قزوین به رشت طی روزهای گذشته به استان گیلان وارد شده‌اند و این تعداد خودرو که امروز نیز از استان خارج خواهند شد، یقینا با ترافیک طولانی مواجه خواهیم شد لذا طی هماهنگی با پلیس راه استان، آزاد راه مذکور از محدوده تنکابن به سمت رودبار موقتا بازگشایی شده و مسیر برگشت، از رودبار به رشت در آزادراه بسته و خودروها به جاده قدیم هدایت می‌شوند تا ان‌شاءالله بتوانیم خودروهایی را که از استان و از این محور خارج می‌شوند با حداقل ترافیک عبور دهیم.

 

وی افزود: این محدودیت تا نیمه شب 15 خرداد ادامه دارد و پس از آن مجددا ادامه آزادراه از تنکابن به سمت رودبار بسته شده و مسیر آزادراه از رودبار به رشت بازگشایی می‌شود. ان‌شاءالله در هفته‌های آتی با اتمام محدوده‌ای از آزادراه که به علت نشست سطح آسفالت بسته شده بود، بازگشایی و تردد در هر دو لاین آزادراه برقرار می‌شود.

 

ایرانپرست از رانندگان خواست تا با عوامل راهداری و پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند و با شماره تلفن‌های ۱۴۱ و ۳۳۳۱۱۱۱۱ ۰۱۳ مرکز مدیریت راه‌ها، از آخرین وضعیت جاده‌های استان باخبر شوند.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید