اپلیکیشنی برای پایش ضربان قلب از طریق دوربین موبایل | اتاق خبر
کد خبر: 348487
تاریخ انتشار: 16 خرداد 1395 - 07:28
معرفی Instant Heart Rate؛
تلفن های هوشمند فقط وسیله ای برای برقراری ارتباط با دیگران نیستند. گاهی اوقات یک موبایل می تواند شما را از خطر مرگ هم نجات بدهد.

اتاق خبر - اپلیکیشنی که امروز به شما معرفی می کنیم، تلفن هوشمند شما را به وسیله ای برای پایش ضربان قلب تبدیل می کند تا بتوانید از سلامت مهم ترین اندام حیاتی بدن تان اطمینان حاصل کنید.

Instant Heart Rate برای پایش ضربان قلب به هیچ سنسور مستقلی نیاز ندارد؛ تمام چیزی که می خواهد یک دوربین و یک فلش LED است تا بتواند کارش را به نحو احسن انجام بدهد.

Instant Heart Rate 2
درست مثل اپ Cardiio که چندی پیش به شما معرفی کردیم، Instant Heart Rate هم ضربان قلب را از طریق تغییرات رنگ انگشت کاربر تشخیص می دهد. برای شروع پروسه اندازه گیری، باید انگشت اشاره تان را روی لنز دوربین موبایل بگذارید و چند ثانیه ای برای آنالیز اپلیکیشن صبر کنید. در این حالت، فلش LED موبایل روشن شده و اپلیکیشن از طریق تغییر رنگی که به خاطر پمپاژ خون به سر انگشت شما اتفاق می افتد، ضربان قلب را از طریق یک الگوریتم برنامه نویسی محاسبه می کند.

با این شیوه (که دقت آن به خوبی با دستگاه های سنجش فشار خون برابری می کند) می توانید همیشه از طریق موبایل وضعیت قلب تان را تحت نظر داشته باشید و اگر علائم مشکوکی در آن دیدید، به سرعت به یک پزشک قلب و عروق مراجعه کنید.

Instant Heart Rate برای دو پلتفرم iOS و اندروید منتشر شده که البته در آیفون و آیپد عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته و امکانات بیشتری در نسخه حرفه ای در اختیارتان می گذارد.

هر چند هر کدام از دو نسخه اپ را که استفاده کنید، می توانید داده های ثبت شده را با اپلیکیشن های Google Fit و Apple Health همگام سازی کرده و ضمنا ضربان قلب تان را نیز مستقیما در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید. Instant Heart Rate را می توانید همین حالا و به رایگان برای پلتفرم های iOS و اندروید دانلود کنید.

دیجیاتو

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید