سعداوی بازیکنان قدیمی فولاد را می‌خواهد | اتاق خبر
کد خبر: 348765
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 07:53
سرمربی فولادخوزستان از مذاکره با برخی بازیکنان شاخص فولاد در فصول قبل خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نعیم سعداوی درباره روند جذب بازیکن در تیم فولاد خوزستان، اظهار کرد: پس از مشخص شدن کادر فنی، دوره آماده‌سازی و تحلیل و آنالیز عملکرد دقیق فردی بازیکنان فصل قبل و انتخاب نفرات کارآمد که بر اساس تفکرات تاکتیکی جدید صورت گرفت، موضوع علاقه‌مندی باشگاه برای ادامه همکاری با این بازیکنان مطرح و در صورت تمایل آن‌ها با شرایط خاص این فصل در جهت عقد قرارداد همکاری اقدام خواهد شد که بر این اساس قرارداد مهرداد بایرامی تا این لحظه تمدید شده و بازیکنانی نظیر مهرداد طهماسبی، محمد اهل‌شاخه، عبدالله ناصری، محمود مطلق‌زاده و یوسف وکیا به دلیل داشتن قرارداد، به فعالیت خود در تیم فولادخوزستان ادامه خواهند داد و تکلیف مابقی بازیکنان در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این راستا همچنین با بازیکنان شاخص پیشین فولاد از جمله بختیار رحمانی از هفته قبل تماس گرفتیم که تعدادی اعلام آمادگی کردند که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم، تعدادی نیز امیدواریم تا روزهای آینده در صورت تمایل، اعلام آمادگی کنند در غیر این صورت با گزینه‌های دیگر وارد مذاکره خواهیم شد.

سرمربی تیم فولادخوزستان با اشاره به آکادمی این باشگاه، اظهار داشت: نگاه ویژه‌ای به پتانسیل موجود در تیم‌های پایه و آکادمی خود داریم و از امروز تمرینات خود را با این جوانان پرشور شروع کرده و تلاش خواهیم کرد بهترین‌ها را گزینش کنیم.

وی همچنین گفت: مطمئنا با توجه به نیاز، در چارچوب خاص و محدود خود نسبت به گزینه‌های باتجربه و کارآمد با اولویت بومی، اقدام خواهیم کرد.

سعداوی در پایان عنوان کرد: در اینجا لازم است اعلام کنم که درب ورزشگاه به روی تمام علاقه‌مندان و هواداران اصیل با افتخار برای حضور، باز است که امیدواریم با حضور پرشور خود موجبات دلگرمی ما را فراهم کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید