موزعین پست در گروه مشاغل سخت و زیان‌آور قرار می‌گیرند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 348814
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 11:56
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل پست جمهوری اسلامی ایران از پیگیری، طرح قرار گرفتن شغل موزعین پست در گروه مشاغل سخت و زیان‌آور خبر داد.

اتاق خبر:حسین مهری روز گذشته در سفر به استان سمنان با حضور در جمع موزعین استان سمنان ضمن تقدیر از عملکرد این گروه، توزیع مرسولات مشتریان در هر نوع شرایط جوی را بسیار سخت برشمرد و افزود: با وجود مخاطرات و حوادث زیادی که در حین توزیع وجود دارد، این همکاران سخت‌کوش در نهایت امانت، مرسولات را به مردم می رسانند که مطمئناً، کار با صداقت و امانت‌داری ثواب زیادی در نزد پروردگار خواهد داشت.

وی افزود: نقش موزعین در شبکه پستی بسیار پر رنگ است و به همین دلیل نیز مسئولان شبکه پستی نگاه ویژه‌ای به این قشر از همکاران دارند.

مدیرعامل پست جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: به زودی تجهیزات نامه‌رسانی با تهیه باکس جهت موزعین تکمیل شده و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه موزعین زحمتکش‌ترین قشر پست هستند اظهار کرد: ما از تمام مطالبات آنها آگاهی داشته و پیگیر وصول این مطالبات هستیم.

مهری از افزایش ضریب پرداخت کارانه به موزعین خبر داد و گفت: علاوه بر این سابقه کار را نیز در پرداخت‌ها لحاظ کردیم.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت پست ایران افزود: با تصویب اساسنامه، ماموریت‌های جدیدی برای شبکه تعریف خواهد شد و حضور اپراتورهای دوم و سوم موجب ایجاد رقابت جدی‌تری در بین رقبا شده و در همین راستا باید دقت و سرعت بیشتری همراه با کیفیت در خدمات را مد نظر قرار دهیم.

مهری در پایان گفت: موضوع سخت و زیان‌آور بودن شغل موزعین نیز در حال پیگیری است و در صورت تصویب در مجلس شورای اسلامی، به مرحله اجرا در خواهد آمد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید