با منصوریان چهارشنبه جلسه می‌گذاریم | اتاق خبر
کد خبر: 349022
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 05:10
عبداللهی:
دستیار ویژه بهرام افشارزاده در استقلال می‌گوید جلسه اصلی با علیرضا منصوریان روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نصرالله عبداللهی در پاسخ به جلسه‌ای که امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد گفت: در این جلسه درباره اسپانسر پیراهن‌های استقلال صحبت کردیم و چیز خاصی نبود. گفتیم بعد از تعطیلات یک جلسه برگزار شود و ان‌شاءالله جلسه اصلی ما چهارشنبه برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد بهرام افشارزاده قرار است از سمت مدیرعاملی استقلال برکنار شود؟ گفت: من امروز افشارزاده را دیدم همه چیز عادی بود. البته چیزهایی مثل شما شنیده‌ام ولی ایشان کارش را انجام می‌داد و تلاش خودش را می‌کرد. او برای استقلال زحمت می‌کشد و تلاش خود را انجام می‌دهد.

دستیار ویژه بهرام افشارزاده در پاسخ به این سوال که نظرش درباره تجمع اتفاق افتاده درباره وزارت ورزش و جوانان چیست، اظهار کرد: وقتی که به وزارت رفتم خبر خاصی نبود ولی بعدا شنیدم در مقابل وزارت ورزش به نفع افشارزاده شعارهایی داده شده و علیه عده‌ای دیگر شعار داده‌اند.

او در پاسخ به این سوال که آیا وحید امیری فردا رسما استقلالی می‌شود گفت: امیری در لیست ماست و تلاش خود را می‌کنیم تا او را جذب کنیم. با این حال زمان دقیقی در این باره نمی‌توانم بگویم.

عبداللهی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا جدایی افشارزاده را به نفع تیمش می‌داند یا نه بیان کرد: به نظر من جدایی افشارزاده به نفع استقلال نیست. او در کار وارد شده و در نقل و انتقالات خوب عمل کرده است. او می‌تواند استقلال را به موفقیت برساند و با این حال باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید