ساخت پالایشگاه، گام بعدی برندسازی جایگاه‌های‌ سوخت | اتاق خبر
کد خبر: 349115
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 11:34
مظلومی گفت: در آینده شرکت‌های صاحب برند در جایگاه‌ها می‌توانند علاوه بر ساخت پالایشگاه در امر واردات بنزین نیز مشارکت داشته باشند.

اتاق خبر: محمدرضا مظلومی مدیر بازرگانی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی  درباره اینکه آیا در برنامه برندسازی جایگاه‌ها بخش خصوصی امکان واردات بنزین و فراورده را خواهد داشت، یا خیر، گفت: در حال حاضر فعلا شرکت‌ها در زمینه توزیع فعالیت خواهند داشت اما در مرحله بعد یک گام جلوتر رفته و امکان تامین فرآورده را نیز بستگی به توان و تمایل انجام کار خواهند داشت.

وی افزود: در مراحل بعدی برندسازی صاحبان برند می‌توانند مستقیما پالایشگاه احداث کرده و یا با پالایشگاه خاصی قرارداد ببندند تا فرآورده و بنزین را مطابق کیفیت مورد نظر خود تحویل بگیرند.

 مظلومی خاطرنشان کرد: در فازهای بعدی که شرایط برندینگ از حالت کنونی خارج شود و بتواند به سطوح بالاتر ارائه خدمات  تسری یابد، بخش خصوصی می‌تواند در امر واردات نیز ورود پیدا کند.

وی تاکید کرد: هدف ما این است که شرکت‌های صاحب برند که در این مرحله توزیع کننده‌اند در مرحله بعد تامین کننده نیز باشند و زنجیره ما از تامین و ذخیره و حمل بالاتر رفته و بخش خصوصی از نظر وظایف به ما نزدیکتر شود.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید