نامگذاری بوستان گنبدکاووس به نام «فرهاد قائمی» | اتاق خبر
کد خبر: 350107
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 08:59
سرپرست هیئت والیبال گلستان خبر داد:
سرپرست هیئت والیبال استان گلستان از نامگذاری یکی از بوستان های شهرستان گنبدکاووس به نام ملی پوش گلستانی والیبال خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علیرضا نورانی با اعلام این خبر بیان کرد: با مصوبه شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس و برای قدردانی از تلاش های «فرهاد قائمی» در راه کسب سهمیه المپیک تیم ملی والیبال، یکی از بوستان های این شهر به نام وی نامگذاری شد.

نورانی درباره برنامه های هیئت والیبال استان اظهار کرد: درحال حاضر تیم های رده سنی استان برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد، آماده می شوند.

وی از برگزاری لیگ استانی خبر داد و خاطرنشان کرد: مسابقات لیگ بزرگسالان و نوجوانان والیبال استان سال گذشته برای نخستین بار برگزار شد.

وی همچنین از تغییر مسئول والیبال مرکز استان خبر داد و اظهار کرد: هفته گذشته آقای عیسی سنگدوینی به عنوان سرپرست هیئت والیبال شهرستان گرگان منصوب و جانشین آقای غلامحسین مسلمی پور شد.

سرپرست هیئت والیبال گلستان درباره زمان برگزاری مجمع انتخابات این هیئت ورزشی گفت: تاریخ برگزاری انتخابات را دبیر مجمع با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام خواهد کرد و من احتمالاً به عنوان نامزد انتخابات شرکت خواهم کرد

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید