۱۷۹ سارق و انهدام ۲۲ باند سرقت در غرب استان تهران دستگیر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 350755
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 07:28
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگيری ۱۷۹ سارق و انهدام ۲۲ باند سرقت و کشف ۲۶۰ فقره سرقت در عمليات شب گذشته اين پليس خبر داد.

اتاق خبر: سردار محسن خانچرلی با بیان این که مطالبات مردمی و انتظار مسئولان در خصوص امنیت اجتماعی به صورت پررنگ تر از سوی پلیس استان پیگیری می شود، گفت: با اجرای طرح امنیت انتظامی و اجتماعی و همچنین در بحث مبارزه با سرقت، شب گذشته با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ویژه، ۱۷۹ سارق دستگیر شدند و ۲۶۰ فقره انواع سرقت کشف شد.

وی با اشاره به متلاشی شدن ۲۲ باند سرقت در این عملیات توسط کارآگاهان پلیس، گفت: با در دسترس بودن سوابق موجود و پیگیری های صورت گرفته، محل اختفای این افراد شناسایی شد و تیم های عملیاتی پلیس غرب استان تهران در عملیات شب گذشته این افراد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، ادامه داد: در این عملیات ماموران، ۲۲ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند؛ که هر کدام دارای سوابق متعدد بودند.

رئیس پلیس غرب استان تهران از افزایش ۱۴درصدی دستگیری سارقان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد و گفت: پلیس با هرگونه ناهنجاری و زشتی با اقتدار برخورد می کند و اجازه جولان به هیچ مجرمی را نخواهد داد.

سردار خانچرلی با اشاره به این که اجرای طرح امنیت انتظامی و اجتماعی در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، توجه به خواسته ها و مطالبات مردم و پیگیری جدی آنها را مورد تاكید قرارداد و گفت: شأن پلیس، خدمتگزاری به مردم است، پس باید به دقت به مشكلات آنان رسیدگی شود.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با ارزیابی مثبت از بازخورد طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی تاکید کرد: ایجاد جو روانی امنیت و آرامش در جامعه در گرو تلاش مضاعف دستگاه قضائی و انتظامی است که در این میان نیروی انتظامی همواره پیشگام تامین امنیت در سطح جامعه است و با هنجارشکنان در همه زمینه ها برخورد قانونی دارد که نتیجه آن را می توان در افزایش سطح رضایت شهروندان مشاهده کرد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید