نتایج بررسی فیش های مدیران اجرایی به مردم ارائه شود | اتاق خبر
کد خبر: 350943
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 21:29
عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری:
عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری دستور رئیس جمهوری مبنی بر بررسی پاداش وحقوق مدیران دستگاههای اجرایی را مقدس خواند و گفت: باید گزارش های آن به مردم ارائه شود.

اتاق خبر - میرزا بابا مطهر نژاد درباره دستور رئیس جمهوری به معاون اول خود برای بررسی میزان حقوق و پاداش مدیران اجرایی، گفت: نظم دهی و نظم بخشی به همراه رعایت دقیق قانون و قانونمند کردن امور کشور یکی از انتظاراتی بود که از دولت تدبیر و امید می رفت و از جمله دلایل جامعه در اقبال به سمت روحانی در انتخابات سال 92 محسوب می شود.
وی اقدام اخیر رئیس جمهوری در برخورد با افراد متخلف را بسیار پسندیده دانست و تاکید کرد: درست است که اقدام کمی با تاخیر انجام شد اما مناسب و مقدس بود و باید این نظم دهی و نظم بخشی در همه امور سرعت بیشتری بگیرد.
عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری همچنین خواستار بررسی دقیق اخبار منتشر شده در مورد فیش های حقوقی مدیران دولتی شد و اظهار داشت: اینگونه اخبار از نظر صحت و واقعیت باید مورد بررسی قرار گیرند چون ممکن است برخی ها برای تضعیف دولت و تخریب افکار عمومی اخبار صحیح و ناصحیح را با یکدیگر مخلوط کنند.
مطهر نژاد خاطر نشان کرد: ارائه گزارش درباره بررسی فیش های حقوقی و وجود تخلف یا نبود تخلف باید به سرعت به مردم انعکاس پیدا کند و اطلاع رسانی شود که آیا اشکالی صورت گرفته یا مشکلی نبوده است.
وی ادامه داد: دستوری که از سوی روحانی داده شده مثبت است اما مثبت تر از آن ارائه گزارش آن بررسی ها به مردم است و اگر این مهم صورت نگیرد بازتاب خوبی در جامعه نخواهد داشت.
به گزارش ایرنا، رییس جمهوری روز یکشنبه طی دستوری از معاون اول خود خواست تا در اسرع وقت همه موارد تخلف و هرگونه سوء استفاده در خصوص حقوق و پاداش های پرداختی به مدیران در دستگاه های اجرایی را شناسایی کرده و وجوهی که به ناحق پرداخت شده است به بیت المال مسترد شود و مدیران متخلف عزل شوند.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید