سرقت 67 میلیون تومان از بانک با اسلحه پلاستیکی | اتاق خبر
کد خبر: 352182
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 07:40
سارق نقاب پوش که با اسلحه و ایجاد وحشت اقدام به سرقت پول از بانکی درمنطقه پاسداران کرده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اتاق خبر، ساعت ۱۴:۵۲ نوزدهم خردادماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ خبری مبنی بر سرقت مسلحانه از یکی از بانک ها در خیابان وفامنش اعلام شد.

مامور حراست بانك گفت: ۱۵ ظهر بود و پنج مشتری در بانك حضور داشتند. در حال اتمام كار و بستن بانك بودیم كه یكدفعه مردی سیاه پوش با نقاب بر صورت وارد بانك شد و یك اسلحه كلت كمری و ساكی قرمز رنگ در دستانش گرفته بود. پس از ورود شروع به فحاشی و داد و بیداد كرد. سپس از روی كانتر به سمت صندوق اصلی بانك پرید و در جا تمامی پولهای موجود در گاوصندوق را داخل ساك قرمز رنگش ریخت. پس از آن به سمت ما آمد و باز هم فحش و بد و بیراه گفت. همینكه به در رسید سریعا در را باز كرد و از بانك بیرون رفت.

وی افزود: به دنبال او رفتم كه دیدم با پای پیاده در حال فرار است. هرچه دستور ایست دادم نایستاد تا اینكه مامور حراست بانك پارسیان كه در نزدیكی ما شعبه ای دارند از بانك خارج شده و یك گلوله به سمت زیر پای او شلیك كرد كه در نتیجه او زمین خورد و وقتی كه من به سمت او رفتم تا به دستهایش دستبند بزنم همین حراست بانك پارسیان رسید تا به من كمك كند و از آنطرف حراست بانك پاسارگاد كه اتفاقا شعبه شان بغل بانك پارسیان است به سمت ما در حال آمدن بود و مرد سارق كه قصد فرار داشت با مچ دست به زیر تفنگ حراست بانك پارسیان زد و یك گلوله به سمت پای حراست بانك پاسارگارد شلیك شد و خوشبختانه سریعا اورژانس آمد و او را به بیمارستان انتقال دادند.

مامور حراست بانک ادامه داد: پس از این بود كه ماموران كلانتری ۱۰۲ تهرانپارس وارد عمل شدند و با بازداشت مرد مسلح‌ او را به بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران منتقل كردند. پول نقدی كه در ساك موجود بود به بانك اقتصاد نوین بازگردانده شد كه مبلغ آن ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

پس از ثبت اظهارات متهم پرونده، به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تحقیقات در زمینه صحت و سقم ادعاهای متهم در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت و همچنان او برای انجام تحقیقات تكمیلی تحت نظر پلیس قرار دارد.

منبع: مهر

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید