انتقام مرد حسود از دوست صمیمی همسرش | اتاق خبر
کد خبر: 353141
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 04:13
مرد جوان که به دوست همسرش حسادت می‌کرد، تصمیم گرفت با انتشار شماره همراه شاکی در فضای مجازی برای او دردسر ایجاد کند.

به گزارش اتاق خبر، رسیدگی به این پرونده اویل خرداد ماه با شکایت زن جوان  ۲۹ ساله‌ای به پلیس فتا استان یزد آغاز شد. شاکی  از انتشار شماره تلفن همراهش با نامی مستعار در فضای مجازی خبر داد و گفت: فرد ناشناسی اقدام به انتشار شماره همراه من در فضای مجازی کرده و باعث ایجاد مزاحت‌های بسیار زیادی برای من شده است.

با اعلام شکایت زن جوان، کارآگاهان پلیس فتا با انجام تحقیقات لازم به این نتیجه رسیدند که متهم فرد آشنایی بوده که به انگیزه‌های مختلف اقدام به قرار دادن شماره شاکی در فضای مجازی کرده است.

در ادامه تحقیقات هویت متهم این پرونده شناسایی و مرد جوان دستگیر شد. متهم جوان در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و به بارگذاری شماره تلفن همراه شاکی‌ با نام مستعار در فضای مجازی اعتراف کرد.

او در جریان بازجویی ها  گفت: این خانم از دوست‌های همسرم است که با وی رفت و آمد دارد و من به علت حسادتی که به او داشتم خواستم به او ضربه بزنم.‌

سرهنگ حسین رضایی، رئیس پلیس فتا استان یزدبا اعلام اینکه متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد، خاطرنشان کرد: شهروندان به ویژه خانم‌ها در انتخاب دوست برای برقراری رفت و آمد، در ابتدا شناخت کامل و کافی را به دست آورند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید