ایتالیا بهترین مدافعان جهان را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 353263
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 12:00
ده روسی:
دانیله ده روسی معتقد است ایتالیا بهترین مدافعان جهان را در اختیار دارد و این موضوع در یورو به کمک این تیم خواهد آمد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ایتالیای 6 امتیازی که خیالش بابت صدرنشینی راحت شده است، باید در سومین دیدار خود برابر ایرلند به میدان برود. دنیله ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا، می گوید خط دفاعی این تیم قدرتمند ترین خط دفاعی در دنیای فوتبال است و می تواند آن ها را در یورو 2016 به موفقیت برساند.

ده روسی به خبرنگاران گفت:  شرایط خوبی در خط دفاع داریم. در کنار بوفون، خط دفاعی ما در دنیا بهترین است. بازیکنان حاضر در خط دفاعی ایتالیا می توانند دیگر بازیکنان تیم را نیز رهبری کنند و ذهنیت پیروزی را به آن ها اضافه کنند. به نظرم  بهترین مدافعان جهان در ایتالیا هستند و تیم ما در این زمینه سرآمد است.

او در ادامه گفت: ایتالیا نبود ستاره را حس می کند. در حال حاضر برخلاف دیگر تیم ها شاید بازیکنی که بتواند شاخص تر از بقیه باشد در تیم ما وجود نداشته باشد ولی این به ضرر ما نیست. ایتالیا بازیکنانی داارد که در یک سطح هستند و متحد هستند و این به کمک ما آمده است.ما همواره اسپانیا و آلمان را طی سال های اخیر به عنوان برنده به یاد آورده ایم و این 2 تیم مدعیان جدی قهرمانی خواهند بود. با این حال ما تمام تلاش خود را می کنیم تا ایتالیا بهترین نتیجه را در یورو بگیرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید